Alte știri din fotbal
„Am multe guri de închis!”. Prima reacție a lui Anderson Ceara după ce a picat transferul la FCSB
0
Mihai Stoica a făcut „primul 11” la FCSB: „Putem ajunge în Conference și cu echipa asta”
0
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
6
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
1
Știri din fotbal internațional
„De ce nu are Argentina jucători negri la Cupa Mondială?” » O analiză provocatoare Washington Post
93
Turcii i-au decis soarta lui Vincenzo Montella, după rușinea de la Mondial
0
Detaliul curios din vestiarul de la Mondial! S-a descoperit ce ascunde starul echipei într-o cutie mică
0
Haaland și colegii au dat „la vâsle”! + Replica virală despre duelul cu Mbappe: „Sincer, nu prea-mi pasă!”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Benzina și motorina s-au scumpit marți, 23 iunie 2026. Cât costă un litru ...
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Ce urmează după respingerea Guvernului Veștea în Parlament. Procedura ...
Libertatea
Nu ai ce cauta în fotbal, cu atât mai puțin la Fcsb. Fără tine echipa asta începuse sa își revină, sa aibe rezultate. Ai apărut iar sa o *** ***. Nu știu ce *** vede nea Gigi asta la tine ca ești praf în fotbal.Seria de victorii sa închis gata.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu nu ai plecat ca ***. .....esti pe viata ***. Poate va baga pe amandoi colegi de celula ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
MM e BLESTEMUL lui Gigi ! Cum s-a intors PIAZA REA ,cum au aparut necazurile pentru cioban! Au inceput drumurile la DNA si in curind seria de infringeri pe banda rulanta ! Ce poate aduce la Steaua aceasta fiinta conflictuala, meschina, ascunsa si plina de viclenie ?!? Doar ghinion si belele ! Iar Gigi il mangaie pe crestet si -i mai umple si buzunarul ... Adevarata oaie de muls e Gigi. Patronul moral e MM, acest zombie al managementului MiMat !!! Ha, ha, ha !!!!!!
Sa întors *** suprem care pirate tot din inima echipei la Becali.El strica admosfera din cauza lui nu sunt rezultate veți vedea ca acest narcisist nu suporta laurii și succesul îl va sapa și pe Vintila de data asta din interior ca pe Narcis la săpat în 3 luni din exterior. Din cauza lui și a tromopetelor de antrenori și jucători aduși de el ajungem tot pe locul doi. Hai sa vedem ce antrenori a propus Dica fără frica. Andronache și Andone asta nu oricine vede antrenori din ăștia numai ochiul format al Mamelucului și specialistul și *** suprem. Vreți sa vb și de jucători Andrei Elton Carlos Artur Jorge e tare de tot băiatul asta se întrece pe el însuși mai face cite un scandal ca îl ajuta și fizicul da tare cu pumnul cind are bodyguarzi lui Becali în spate. Ne am saturat pina peste git de tine Mm ai dat afara unul dintre cei mai talentați jucători ca nu te asculta pe tine vezi cazul Alibeg și Budescu. Apoi ați pierdut campionatul. Dacă totul mergea bine pina acum cu Vintila cu siguranță pui tu umărul sa darimi mergi pe ka jucători bagi fitile sa nu îl mai asculte. Te pricepi tu la astea bine de tot. Sa auzim numai de bine la Steaua dar fără tine. Probabil jucătorii te vor mai mergi la o băută cu ei ști tu antecedentele cu Regheton în hotel în cupele europene cind că-ți făcut de cocos și indisciplina era la ea acasa
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Niciodata n-ai plecat, decat la puscarie....
Mimi,cici,kiki,frichi...auzi la Craiova vine lumea pt stadion..bai stiu ca citesti totul pe aici ..miki,pichi..esti zero,locul 3 anul acesta...mini,pichi,ziși,friki...
spala banii nu lucreaza la negru .
si cum se calculeaza aria cerucului "dom" injiner? a zis preasfintitul tudor ..ca la ultima spovedanie nu ai donat zeciuiala...FCFCsb..e casa ta?NUUUU...casa Domnului este unde iti spune stapanul..sfantul bECAkALY
Are putina treaba cu niste procurori momentan , da’ parca-l vad peste cativa ani cum vine ca invitat de onoare, absolvent proaspat de a doua facultate
MM e incurabil. El minte într-una. Cum mă nu ai plecat, când toată lumea știe că ai plecat? Dacă nu ai plecat de ce ți-a fost reziliat contractul? De ce acum lucrezi la negru la FC FCSB??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.