Alte știri din fotbal
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
1
U Cluj a recuperat doi jucători de bază pentru meciul cu Dinamo
1
MM Stoica a comentat scandalul provocat de Tavi Popescu după FCSB - Botoșani: „Dacă s-ar pune microfon în lojă, ar veni mascații să mă ia”
1
MM Stoica a anunțat când revine Dan Petrescu pe bancă: „Ca să fie lucrurile clare”
0
Știri din fotbal internațional
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
7
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
22
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Racolați de pe drumuri și transformați în sclavi: cum acționa o familie din ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Așa de mult joaca Steaua în L1 de nu poți dormi la aproape 3 dimineața. :-)))) Ne bucurăm ca suferi Randumbe, meriți! :-)))
Nu vorbeam de fotbal imaginar. In realitate echipele sunt altele. Dar adevarul deranjeaza.
S-a enervat 12 din cărţi... Penibil!
intrebare! am vazut multi pe aici care il cheama meme prosop! de ce prosop? ala nu era Marica? :Din alta ordine de idei, nu il mai contraziceti pe prostu` de ran dumb! cu prezicerile lui de cobe si termina fcsn in play-out! lasati omu` sa abereze, ca are talent! ma uit de multe ori la cate un meci cand dau imagini din tribuna unde sunt suporterii fcsb! au fetele si privirile asa lipsite de inteligenta, de nepretuit! :D
sarmanu`, ai nevoie de interventia echipei medicale! tocmai ca e invers, ei sunt Rapid si voi sunteti...nici macar o clona, cum e cu Craiovele! voi sunteti neica nimeni in drum, nu aveti nici o legatura cu Steaua! sunteti o echipa intrata fraudulos in plin campionat cu ajutorul lui Militica de la liga, e echipa de impostori care se da Steaua desi nu este, care are o armata de prosti ca tine care se cred lupi cand ei sunt de fapt bishoni! degeaba va zice justitia ca sunteti bisoni, voi nimic, batman, batman! ca voi credeti ca sunteti alceva decat sunteti, e fix problema voastra! tot niste parliti fara istorie ramaneti!
Pușcăriaș șmecher. El și familia lui (fica) trăiesc boierește fără nici un efort din banii ciobanului ***. Ce contribuție a avut el la club, ce transferuri nemaipomenite a făcut: vezi Elton, .....etc. Ce antrenori și jucători a propus oierului principal? Numai adunături , rămășițe sau terminați . La muncă cinstită nu la pomană.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai logic ca nu are,Steaua Bucuresti a fost furata in meciul cu clona fc r. ce legatura sa aiba ea cu furatul? hotzegan este cel care a furat-o pe Steaua din liga 1 in meciul cu clona fc r.
***,dar Steaua joaca in liga 1 din 1947 si pana la sfarsitul lumii. oftica-te sio mori. Steaua este pe primul loc in liga 1. clona fc r nu este rapid si nu a fost niciodata
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mimi ar trebui sa se abtzina...el este doar un ''xenefob'' penal al fotbalului !...O sa pierdetzi si GSP online cu astfel de creaturi...cu buzatele celebre si alti derbedei si mai celebri !....oare cotizeaza asa bine la GSP de va e frica sa-i mai raritzi ?...de ce ma cenzuratzi ba cenzuratorilor ?
Mimi ar trebui sa se abtzina...el este doar un ''xenefob'' penal al fotbalului !...O sa pierdetzi si GSP online cu astfel de creaturi...cu buzatele celebre si alti derbedei si mai celebri !....oare cotizeaza asa bine la GSP de va e frica sa-i mai raritzi ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.