Alte știri din fotbal
Soția lui Juan Bauza l-a dat de gol: „Să sperăm că va juca acolo!”
0
Răsturnare de situație! Decizia luată de Andrei Cordea
6
FCU Craiova a revenit cu o înfrângere la scor » Juniorii lui Mititelu n-au avut replică în fața celor de la Filiași
0
Dinamo livrează calitate: ce s-a întâmplat cu Maxime Sivis la debutul în Rusia
1
Știri din fotbal internațional
Revolta împotriva lui Gianni Infantino ia amploare: Federația Germană s-ar putea rupe de FIFA în 2027! » „Vom asista la sfârșitul actualului fotbalul mondial?”
0
„Îți omor copiii în Portugalia!” » Scandal-MONSTRU după Craiova - Levski: la un pas de bătaie!
1
Șocul serii în preliminariile Ligii Campionilor: au fost învinși 1-4 în tur, dar ce s-a întâmplat în retur este aproape SF
0
Emil Săndoi, dezamăgit după Craiova - Levski: „Nu poate oricine”
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
5
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Benzina și motorina s-au scumpit la toate benzinăriile: carburanții sunt ...
Libertatea
Ștefan Popescu: „România pare un avion pe pilot automat într-un moment de ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Cei doi deputați care nu au votat noua Lege a Integrității, prin care ...
Libertatea
De ce, ddb-istul vlad olteanu a fost suspendat o etapa. Aaaa, acum vad cine esti, da mai traiesti ***...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai omule, daca iti place asa mult handbalul..ce cauti sa comentezi la un articol, despre fotbal...doar nu esti rapidist.
trei etape trebuia suspendat super messi a lu gigi!doliu placut fcsb-eilor
Pai gigi de Pipera da prime ambalatorilor de peste ca sa-i promoveze echipei, pe cand FRH nu se coboara la asemenea nivel incat sa plateasca ca echipa nationala de handbal sa fie promovata de ambalatorii de peste. In plus, in echipa de handbal a Romaniei nu se regaseste niciun nume de la fcsb, adica de la echipa hartiei.
Mai oameni buni.. diseara joaca Romania cu Norvegia la handbal sau M.United cu Arsenal si primul articol este despre suspendarea rezervei Morutan???
Asadar calarasiul a jucat si cu craiova si cu hermannstadt?? Sau miriuta le-a aratat fundu de la sute de km distanta?
ce incidente au fost la Craiova??? Aaaa, ca au cistigat impotriva a toata lumea...a... da.... asa e nesimtitilor!
oare -5 minute, sau, maxim, 30 dintr un meci , nu se putea, berbeci prosti si nenorociti care judecati, aceste cauze???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.