Alte știri din fotbal
Mutare istorică: primul transfer DIRECT pe axa FCSB - Steaua! Anunțul oficial a fost făcut de club
1
CFR Cluj se dezintegrează: „Cei mai importanți jucători vor fi vânduți!” » De ce depinde soarta echipei
3
Situație incredibilă la Rapid » Furios, Dan Șucu s-a dus peste angajați
2
De ce nu poate Gnahore să debuteze azi la FCSB! Detaliul observat chiar înaintea meciului cu FC Argeș
1
Știri din fotbal internațional
A „rupt plasele” în Liga 2 și acum a fost prezentat într-un campionat exotic
0
Dispariție misterioasă! Participant la Mondial, de negăsit după ce a primit amenințări cu moartea
1
Vin banii la Barcelona! » Cum au făcut rost catalanii de 105 milioane de euro
0
Doliu în fotbalul italian: s-a stins antrenorul care a scris istorie în Serie A » A venit în trei rânduri la București!
0
Lifestyle
Iubita englezoaică a jucătorului argentinian a purtat tricoul sud-americanilor: „A fost o experiență nebună”
2
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
2
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Directoare din Ministerul Transporturilor, acuzată de Radu Miruță că are un ...
Libertatea
Cum reușește un fermier din Olt să vândă pepenii de opt ori mai scump decât ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Cum arată vilele de lux închiriate de RAAPPS la 900 de euro pe lună, în ...
Libertatea
Are dreptate Sabau, nu va exista niciodata comparatie intre cele 2 generatii, pai atuncia de exemplu era un Raducioiu,Camataru care nu le statea nimeni in cale, akum ii avem pe Jeleu Thomas,PopaNDAW,ZouGOULA care rateaza din 3 m cu poarta goala :))))) nu va exista niciodata comparatie deoarece lotul actual nu are valoare !!! scurt pe 2 !!!
.))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ASA DA ! mor de ras....)))))))))))))))))))))))))))))))))
Perioada lui Sabau la Dinamo nu poate fi comparata cu cea de acum din mai multe motive: generatia lui era dornica de afirmare peste hotare, unde s-a plecat numai dupa 1989 la echipe de prima mana din Europa iar acum un pusti din asta care da interviuri la 11 noaptea cu ochelari de soare pe ochi pleaca in Kurdistan, la arabi, Rusia sau Ucraina sau daca il cearta putin antrenorul isi ia jucariile si se duce la impresar sa-i caute echipa! Am tot respectul pt Sabau ca jucator dar ca antrenor a ramas mult in urma! Mai antreneaza pe undeva? Oastea Domnului!
Eu am spus imediat dupa ce I-am vazut interviul la 2 saptamini dupa ce a preluat Dinamo ca rolul lui se va opri numai la a salva Dinamo de la insolventa si atit , Nu mai exagerati cu falimentul ca una e insolventa alta e falimentul . Pe timpul lui BADEA aratam mai bine insa deocamdata ii mai trebuie dat credit . E prea devreme sa tragem concluzii acum ? Oricum nu cred ca prindem locul 6 in acest tur .
New Dingo ? : ))))))))) Echipa pacii !
si ce goluri a dat cel putin unul decisiv cu Danemarca, dar parca a marcat 2 atunci. oricum are ceva dreptate pt ca jucatorii ulteriori au confirmat, poate si din astia acutuali pot cinfirma sa avem putina rabdare zic.
DINAMO DE AZI AL LU' NECOITZA E UN FISS MARE!, NEW DINAMO E UN PROIECT DE BANI PUTINI NASCUT MORT..PUTINI BANI BAGI IN FOTBAL PUTINA PERF. FACI SAU DELOC !!
Amigo . Eu am fost la toate meciurile lui Balaci in tricoul lui Dinamo . Balaci a fost ajutat si atit . Balaci nici macar un singur meci nu a mai fost Balaci . Nu juca nimic . La un moment dat nu il mai bagau pe teren nici macar 5 minute .
Sabau a venit in 1988, dupa episoadele 17 Nentori Tirana si FC Malines, echipe care au eliminat-o pe Dinamo cu tot cu Camataru si Balaci. In prezent Dinamo e la inainte de meciul cu albanezii, din punct de vedere a proiectului de reinire. Un plus de dificultate vine din situatia financiara, atunci era foarte stabila, si din capacitatea de a aduce jucatori, in prezent in Romania exista un numar mult mai mic de talente viabile pentru o mare echipa. Motive pentru care cred ca a compara in acest moment cele doua situatii e fortat....iar Motul nu a cel mai indicat.....eventual daca accepta sa lucreze pentru Dinamo ar fi un gest....
Cu 2 juca Mihaiescu, Dobos era rezerva si a prins echipa in momentul in care Rednic s-a tranferat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.