Alte știri din fotbal
Daniel Pancu a anunțat noul transfer: „E la Cluj, face vizita medicală”
0
După Farul - Dinamo 2-3, Ioan Andone s-a convins: „Este numărul unu în România”
0
Legenda lui Dinamo are o singură nemulțumire: „Nu e ce trebuie. Dar am încredere și vă spun de ce”
0
Acuzații-șoc! Jandarmeria din Constanța susține că ultrașii constănțenii au încercat să meargă peste fanii lui Dinamo!
1
Știri din fotbal internațional
Primul mesaj transmis de Ter Stegen după accidentarea suferită: „Pauză. Am decis să...”
0
Arbitrul și-a cerut partenerul în căsătorie pe teren, acum îl caută Parchetul!
0
Marea rivală a lui Cristi Chivu, la un meci de recordul vechi de 33 de ani
0
Al Akhdoud - Al Hilal » Marius Șumudică, test dificil împotriva liderului din Arabia Saudită
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
O româncă a mers într-un supermarket din Ucraina și a arătat ce prețuri ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Cum a încercat Adrian Cioroianu să scape de dosarul penal, după ce a ...
Libertatea
Daca Tanase nu dadea in bara dintr-o situatie f.buna iar Tatarusanu nu ar fi iesit total aiurea,tactica lui Stoican era lovita de nulitate.Steaua a jucat modest,dar norocul lui Stoican este proverbial.S-a vazut acest lucru si in tur.Pana cand,vom vedea.
Iti spun ce am vazut eu pe stadion. Un meci in care Stoican a aratat ca stie fotbal, a contracarat bine jocul fara varf a lui Reghe. In atare conditii singura solutia era ca Steaua sa joace pe lateralele terenului. Dodel pe stanga a fost praf, in afara de bara a facut doar prostii. Popa pe dreapta a trecut mereu de fundas dar a centrat in balarii si chiar daca ar fi centrat bine nu era un nr 9 la finalizare. Parerea mea este sa renunte la varianta asta in meciurile de cupa cu Dinamo si castiga ambele manse. Per total fotbal f putin de proasta calitate, pase multe la adversar, unul dintre cele mai urate derbiuri vazute vreodata.
Se mai intampla sa joci slab cand intalnesti echipe de pluton ca 6.inamu care baga autobaza ! Asa au patit si Bayern sau Barca !!
Ba noi avem scuze ca suntem pe primul loc si am jucat fotbal nu turca ca voi si sunteti odihniti ,ca a avut un meci steaua mai slab asta nu-ti da dreptul sa etichetezi o echipa asta daca n ai fi limitat si Barca are jocuri mai slabe .noi am facut un egal.mai rusinos e golul vostru adica acel cadou.dar si asa jucand slab la statistica tot am fost peste voi.daca intra si a lui tanase acuma nu mai erati pe gsp.
Au fost vreo doua suturi direct pe Tatarusanu. La statistica se pun, dar suturile alea ar fi fost goluri doar daca am fi jucat fara portar.
Ce ati realizat? Din 6 puncte doua meciuri ati luat un punct. Ati marcat din offside cu Viitorul si aia au dominat tot meciul. Ieri daca nu iesea fara creier Tatarusanu nu marcati nici daca se mai jucau 2 ore. Eu nu vad echipa ta pe un drum bun.
Sa-si dea cate like-uri vrea . Asta arata ca moare de ciuda : )))))) Sper sa-i eliminam din Cupa si sa le punem botnita pe bot ! : ))))
Tinand cont de ifosele pe care le afistai inainte de meci, ati jucat catastrofal! Ascundeti- va! Primul meci oficial din sezonul de primavara si ati egalat in min. 89 o echipa abia incropita, din refuzati si copii! Rusine! Ciocul mic!
Ce clone visezi bai catelule ?????? Nu trebuie sa-ti dau explicatii dar eu nu am vazut meciul ieri seara pt ca eram pe drum !! Azi la pranz am vazut meciu !!! Aberezi ca proasta-n targ cu clonele tale !!
Ce va asteptati stelisti de la un individ care isi pune toata ziua fake likes pe forum? Sa nu credeti ca doar mania lui cu fake likes este totul, asta ne injura ca ultimul birjar de pe clone.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.