FOTBAL » LIGA 1 » STEAUA - GALATA LIVEVIDEO PE WWW.GSPTV.RO PENTRU DOAR 2,75 EURO, MIERCURI DE LA 20:45!
Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu, prima reacție după instalarea lui Rădoi la FCSB: „Se poate interpreta”
0
Doi fotbaliști de la CFR Cluj au făcut șah-mat apărarea lui Dinamo » Execuție superbă de la marginea careului
1
Flavius Stoican, OUT de la echipa din Liga 2: „Plec împăcat”
0
Cine este surpriza din lotul lui Kopic la CFR Cluj - Dinamo » A trecut prin academia FCSB-ului
0
Știri din fotbal internațional
Alex Mățan, gol de trei puncte în Grecia!
0
Ianis Hagi, 30 de minute pe teren în Alanyaspor - Genclerbirligi: cum s-a descurcat
3
Legenda lui Liverpool, verdict dur despre Mohamed Salah: „Cele mai bune zile ale lui au trecut”
0
Revenire după fix cinci ani pentru Radu Drăgușin » Ce intenții are Tudor cu stoperul român pe Metropolitano
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Ucraina intervine în conflictul din Orientul Mijlociu. Zelenski a trimis ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Cât de bogați au ajuns copiii oamenilor lui Putin de pe urma războiului din ...
Libertatea
E nevoie de o mare doza de prostie pentru ca, roman fiind, sa doresti infrangerea unei echipe romanesti.
Pai,Dinamu,mereu se uita la tv,de ani de zile si are sa se mai uite,mult si bine,la UCL
Ce voi mai rade cand Jiji va asculta imnu sampionz lig doar la tivi dupa ce le scoate galata forbalu din cap. Anu asta oitzele se vor uita la liga doar la TV! Ha ha ha ha
nu trebuie sa te pricepi la sport ca sa remarci ca galata a reusit rezultate bune cu echipe din turcia, care au inceput pregatirea mai tarziu decat ei. pt miercuri seara, pronostic 1-0 pt steaua.
Problema este ca denzilispor au fost varza; In schimb se poate spune ca Vasluiul a jucat bine, asta asa ca o comparatie;
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.