Alte știri din fotbal
Nu e Hagi! Propune un alt nume de selecționer după ce Mircea Lucescu a ratat calificarea la Cupa Mondială
5
Au făcut scut în jurul fotbalistului prăbușit al naționalei, după Turcia - România: „Săracul...”
0
Fără cenzură! Gigi Becali, declarații revoltătoare la adresa unui jucător al naționalei
0
Stupoare în direct » Gestul făcut de Burleanu după meciul de la Istanbul l-a contrariat: „Nu mai stai, frate”
1
Știri din fotbal internațional
Irlandezii dau vina pe sirena cehilor: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Mbappe arată slăbiciunile Braziliei lui Ancelotti » Îngrijorare din cauza lui Raphinha
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Imi pare bine ptr. Multescu ca a ramas, nu i se poate reprosa nimic. La un moment dat as fi fost inclinat sa-i acord ceva credit lui Negoita in incercarea de a construi ceva. Dar, pe de alta parte, demagogia lui e fara limite. L-am auzit declarand ca "i-am adus lui Multescu ce jucatori a vrut, el a hotarat cine vine si cine pleaca." Hai, ma, fugi de-aici. Ai basculat o remorca de rebuturi si l-ai pus pe Multescu sa aleaga. Poi ce sa aleaga, jucatori si liberi de contract, si care sa vina cu bani de acasa? Si acum trebuie sa se bata la titlu cu ei, ca doar el i-a ales? Demagogie de doi bani. Bine ca s-a reconciliat cu Multescu, dar sa lase presiunile si sa bage banu.
BRAVO Negoita, BRAVO Multescu HAI DINAMO !
parca e un copil mic...se supara, isi ia galetusa si lopatica si pleaca!
Uite asta veste buna...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.