Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele de start: gazdele au doar 6 jucători de câmp pe bancă!
13
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » PENALTY ratat în minutul 89
1
Stadionul din Superliga va fi scos la licitație pentru o sumă infimă, în plin campionat
0
Filipe Coelho nu se lasă păcălit de forma slabă a celor de la CFR și lansează avertismentul: „Va fi dificil”
0
Știri din fotbal internațional
Xabi Alonso l-a abordat personal pe starul lui Juventus pentru a-l convinge să vină la Real Madrid!
0
Prima reacție a lui Arteta, după ce Villa a învins-o pe Arsenal: „E dureros”
0
Heerenveen - PSV, în etapa #15 din Olanda » Dennis Man dă o pasă de gol genială
1
Thomas Tuchel a criticat tragerea la sorți pentru Cupa Mondială din 2026: „Nu avem nevoie de așa ceva”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
6
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
nu te du mai Dorinele la Steaua, stai la Cluj mai frate ca e mai bine. nu te du la stana aia ca se alge praful de tine si iti vei terfeli imaginea daca stai langa mizzeerria aia de fecali
Bai ce fac banii din omul asta ! Vai s-amar ! Dorinele tata o sa mai ramana vreun pic de caracter in corpul ala si asa batut de soarta ? BAftalo dar sa nu stai mult ! Pa de pe acum !
kurva de om ce este dorinel asta...caracter de kkt...sincer imi pare rau de mihali..caine pana la moarte!
Dorinel Munteanu va fi prezentat luni ca antrenor al Stelei!! detalii pe site-ul Sport Max
ba deci sincer ce e cu capu vostru ma gazetarilor mainainte ati spus ca dorinel nici nu sa deplasat cu echipa la lupeni ACUMA ziceti ca el e la lupeni cu echipa si ca nu merge.... e o totala HARABABURA IN CAPU VOSTRU.... SINCER MIE SI GREATA SA MAI CITESC MINCIUNILE VOASTRE ..... IMI PARE RAU VA CREDEAM MAI PROFI
asa tata,mineru lupeni si maine lion,hai ca ii ghini.
Singurul lucru bun pe care l-ar face Dorinel ar fi ca sa-i puna pe Radoi si compania la munca - cate doua antrenamente /zi-sa paseze si sa recupereze la mijlocul terenului pana le da bulion pe nas; cat priveste experienta in Liga campionilor Dorinel are de lucru si de invatat -poate din acest punct de vedere ar trebui dupa el sa vina imediat ( dupa calificarea in grupele ligii )un antrenor cu caracter in liga c.
Dorinel ar face bine sa ramana la Cluj.Daca mai vrea sa isi pastreze putina integritate pe care o mai are.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.