Alte știri din fotbal
De la munca la fermă, la star mondial » Ea e Ewa, cel mai bun atacant din lume și golgeterul Barcelonei
0
Iată mijlocașul dorit de FCSB! Înlocuitorul lui Darius Olaru este fotbalistul pe care Răzvan Lucescu a plătit 2,5 milioane de euro
0
Gigi Becali a intrat în direct pentru a se pronunța în privința documentarului-viral Recorder: „Nu l-am văzut, dar hai să vă spun de ce nu e ca acolo!”
12
Dan Petrescu ajută un antrenor din Superliga: „După zvonuri, mă așteptam să fie mai rău”
0
Știri din fotbal internațional
Prima țintă din 2026 a lui Cristi Chivu pentru defensiva lui Inter » Real Madrid poate profita de transferul său!
0
Arsenal - Wolves, în etapa #16 din Premier League » Echipele probabile + cote
0
Lovitură grea primită de Chivu » Titularul lui Inter, care s-a accidentat luna trecută, riscă să ajungă la operație!
0
Scene șocante: momentul în care huliganii lui Feyenoord distrug complet un apartament din București
8
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
„Ce retardați”. Imagini scandaloase cu fanii Feyenoord care devastează un ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Zelenski s-a dus într-un oraș despre care Putin a pretins că l-a cucerit ...
Libertatea
unul este Nuno Diogo care a semnat de 3 luni iar celalalt este capitanul nationalei de tineret al Italiei ,veti vedea zilele urmatoare!!!
CFR tace si FACE!!! Bravo lor!!! Sunt singurii care fac cinste fotbalului romanesc. Sper ca-i va urma si Vasluiul lui Porumboiu, un investitor care merita tot respectul!
Bai cacanarilor, care vorbiti urat de CFR! Uitati-va la clasament ! restul sunt povesti !!!
Crezi ca pe mine ma intereseaza frustrarea ta? Decat sarbi si ra/ha/ti ce aduceti voi la Timisoara , mai bine jucatori portughezi mediocrii.
Chiar nu ne intereseaza toate rebuturile si gloabele voastre !
TE CREDEAM BAIAT INTELIGENT MURESENE !!! MANDORLINI VA IA BANII SI VA INGROAPA !!!! TOT FINALUL DE SEZON A FOST FACUT DE PERALTA SI VOI IL ALUNGATI !!! LA FEL SI PE CULIO !!!! IN SCHIMB II PASTRATI PE EMIL DICA ,N. DICA ,BOTONE ,DE ZERBI SI PICOLO CARE SUNT FOTBALISTI ABSOLUT MEDIOCRI CAM DE NIVELUL LUI BRASOV , DACA AJUNG SI ACOLO !!! ASTA PETRU A ATENUA DIN DEFICITUL CATANIEI (MAFIEI SICILIENE) LA TRANSFERUL LUI DICA !! IN CONCLUZIE ,CAMPIONATUL VIITOR CAM LOCUL 8-9 !!!
acum sa vedem perspicacitatea si spiritul de investigatie al ziaristilor!cine sa fie oare?!:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.