Alte știri din fotbal
Tranzacție-gigant pentru acționarul din Superliga » Și-a vândut firmele de 100 milioane €: „Acum pot intra la pensie”
0
Cu ochii pe titlu, Rapid se apucă de transferuri: „Am dat drumul la bani”
0
Conducerea Rapidului trece la amenințări: „Jucătorii vin în România și zic că e ușor. Tragem linie și pot pleca”
1
Legătura dintre Mircea Lucescu și „İnönü”: gol, supremație + gest din partea românului pentru turci
1
Știri din fotbal internațional
Universitatea Craiova - Sparta Praga, în Conference League. Măcar un punct pentru primăvara europeană în Oltenia! » Echipe probabile + cote
0
„Mauricio Sarri îmi fuma în față” » „Matematicianul” David Luiz, interviu extins: „Am făcut 70 de ore cu autocarul, mi-am rupt mâinile la o miuță”
0
FCSB - Feyenoord » Campioana României versus Robin van Persie în Europa League. Echipele probabile
0
Șeful Saudi Pro League confirmă planul pentru Mohamed Salah: „Este binevenit!”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
Româncă din Luxemburg, salariu de 7.000–8.000 € pe lună: cum arată viața ...
Libertatea
Sute de mașini Porsche din Rusia au încetat brusc să mai funcționeze. Care ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
CSM răspunde după documentarul Recorder și acuză „un plan bine stabilit” ...
Libertatea
bah muresane dupa ce k semeni cu akebono ai 300 de kile de grasime...mai si ai gura mare.scuzama da cre k tio tragi la ochiu maro cu patronu tau senior caca paskani nici nu stiu cum se scriu numele asta de ungur jegos.cluj=gay.
da' knd castigati voi cu arbitrii de ce nu erati cu gura mare? nu s stelist da asa va trebuie sa mai vedeti si voi cum e
Inainte de a despartii adevarul de minciuna si de a impartii dreptatea masurati-va, fratilor, cuvintele! De ce aveti voi impresia ca abjectiile astea pe care le proferati "la liber" dau o mai mare greutate parerii voastre? Parerea mea este ca o descalifica din start.
s-au adunat toti bozgoroii si sclavii lor la cluj sa tipe ca au furat romanii...duceti-va pe harta dupa granita si stati acolo..tipati linistit in punga
Bozgorilor, de ce nu va duceti la UEFA cu caseta de la meciul tur, cand Semedo ii rupe piciorul lui Plesan si nu primeste nici macar cartonas galben! Nu va e ma rusine, eu in locul vostru nu scoteam capul din pamant! Hotii dreaqului, voi vorbiti de cinste si corectitudine, cand sunteti cei mai mari talhari ai campionatului!
Bravo Paleasca! Ai dat-o frumos! Desi in general nu sunt de acord cu injuraturile postate pe aici, asta a ta e de apreciat. E exemplul tipic de injuratura romaneasca, plastica, inteligenta si direct la obiect, care starneste admiratie si usoara invidie in randul audientei...
Muresane,in loc sa te uiti in tribune dupa Valentin Ceausescu,care a luat Cupa Campionilor,mai bine te-ai uita in p.i.z.d.a. matii ca sa vezi din ce gaura de canal fetida si imputita a iesit un avorton ca tine.Casetele cu Bistita,Rapid,Craiova,Mioveni si Tg.Jiu nu le-ai mai trimis la UEFA baga-mi-as p.u.l.a. in neamul si familia ta de porc nenorocit.
nu mai poate muresan de ciuda ca au pierdut. nu stie ce sa mai zica si pe unde sa mai faca rapoarte. mai bine ar stea sa vada ce joaca echipa lui nu sa se tina de rapoarte si victimizari. j i j i
Ce faceti ma gazetutzilor !! Bagati cenzura si pt asa ceva, manca-v-ar pamantul....Io am scris gigi cu J de la Jean si voi in loc de jj MI-ATI BAGAT IN TEXT DOMNUL GIGI BECALI ?!?!?!?! ORDINARI mai sunteti mai laturilor. In engleza va numiti rubbish.
Are dreptate Muresan ! Si nu e vorba doar de meciul cu CFR. Steaua a fost, este si probabil va fi in copntinuare un club de hoti imputiti, la fel ca pe vremea lui Ceausescu cand toate celelalte cluburi, mai putin Dinamo evident, erau spoliate pt ca "echipa armatei poporului" sa faca gusha mare. Pt Steaua n-au existat reguli, regulamente, n-a existat cinste sau onoare. FURTUl, TICALOSIA, NEMERNICIA - au fost intotdeauna atributele clubului care acum e condus de acest individ al carui loc e in puscarie, blatuitorul Jiji.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.