Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Numai U...pentru CFR. Fara voi n-am fi putut niciodata castiga atatea campionate. :)) Nicio problema ca nu sunt luati jucatorii nostri la nationala (fara majuscula). De-abia au vacanta, de-abia se pot reface pentru sezonul solicitant ce urmeaza. Muresan si Deac pot fi vanduti si direct de la CFR, clubul are vizibilitate suficienta cat sa fie zariti jucatorii. E drept, niciodata nu facem afaceri senzationale ca U: 15 jucatori vanduti dintr-o lovitura! Apropo, cat ati luat pe ei? :))
instigator,neinstigator,Cadu e peste gaman si goian.pana si maftei e mai bun decat toti fundasii centrali convocati de piti.aceasta nationala slaba nu se va mai califica la nici un turneu final...cel putin noi nu vom mai prinde in viata vreun campionat mondial sau european unde sa fie si romania.sa dea dumnezeu sa ma insel,desi nu cred
Cate galbene a luat Muresan jucand pentru echipa nationala? Intelegi tu cum sta treaba? Sigur, tu esti arbitru, sigur, tu trebuie sa arati ca Muresan e .... un fel de Radoi, probabil? :) De fapt, vrei tu sa intelegi sau ai venit doar sa-ti manifesti simpatia pentru CFR? Aminteste-ti meciul Brazilia-Romania. Singurul de la noi care a jucat ceva atunci stii cine a fost? Capitanul!
Intr-adevar, marele Piti e un caracter adevarat. Tineti bine de el, sa nu cumva sa plece! :)
atata timp cat nu esti pe placul becaliotilor nu ai ce cauta la nationala. sa fie clar. sa zica mersi ca au voie sa joace fotbal in romania, daca ar fi dupa "fratii mahala" numai jucatorii impresariati de ei ar trebui sa joace.
Cadu nu are ce cauta la nationala.E un caracter infect un instigator.Lui Piti nu ii plac genul asta de jucatori.Nimanui nu ii plac.
in primul rand, Deac, in momentul anuntarii lotului era jucatorul Rapidului, asa ca nu mai umblati cu cioara vopsita doi: Deac e intr-o evidenta scadere de forma, chiar te invit sa vizionezi ultimele 5,6 meciuri ale lui si mai vorbim trei:Muresan...sa-mi fie iertat, el doar in Romania, prin maxima indulgenta a arbitrilor termina meciurile in teren, intr-un meci international, inainte de primele 45 min era deja in tribune patru: daca e sa ne uitam si la fotbal, analizeaza evolutiile lui Muresan si te iei cu mainile de cap....toate faulurile, care sunt exagerat de multe, se datoreaza unui plasament foarte prost....despre ce vorbim? presedintele asta al vostru se victimizeaza......de ce?
Gaman la nationala? in curand cred ca vor apare si fratii costea, ca vorba aia daca e un juvete antrenor ne permitem sa ne facem de ras.....nu conteaza cum jucam...
Dac pitzurca ar fi fost fair si parolist. Deac trtebuia titular si Torje pe banca. Daar pitzurca e de nici un fel....Fara cuvinte.
Intreb pur si simplu: e mai bun Gaman decat Cadu? Cadu e cetatean roman, a devenit ungur dupa cul le place unora sa spuna. Deac nu incape in lot? Dar Gabi Muresan?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.