Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
@222 esti un mare complexat. Te rog sa fi atent la meciurile cfr'ului din liga.. sa vedeti acolo "valoarea" voastra .. si sper sa fi pe faza si la sezonul urmator .. asta daca nu te lasa inima de la atata ras ;). stima :*
iel nu se spinzura.dar tu o vei face cind vei vedea ca iasa si din asta basma curata nai avut un plal bine pus la punct fraeri aia de procurori au gresit momentul de actiune
Sa crapati de ciuda , bai bucurestenilor. va radem in nas fraierilor. Noi am jucat pe teren, dar Steaua a vazut o tara intreaga cum a castigat meciurile din retur : Cu bricheta, cu imbecilul de Tudor, si mai ales cu banii de pa branza lui Beeeecali - Ciobanul Mioritic, iar cand ati fost pe picioarele voastre vi s-a vazut "valoarea", vezi rez cu Poli si Dinamo. Asa ca hai Sictir. PS:multumim de punctele voastre, fara de care nu am fi acum in liga !
muresan e cel mai mare imbecil din istaoria muresenilor... nush ce sa mai zik kand il vad pe micutu asta la televizor. sa vezi ce ciocane isi ia cfr la anu. O SA ISI IA NISTE STIUCI DE NU O SA INTELEAGA NIMIK. ceea cel priveste pe gigi , vb fara cap...
ce falci are :)))))))
Iti sta bine asa:)))
Domnule Muresan asta este viata.Cateodata pierzi ,cateodata castigi.Adevarul este ca a-ti fost mult mai avantajati de arbitrii in acest campionat,plus ca si echipele Dinamo,Poli Tim.si Rapid s-au luptat pentru voi.Degeaba credeti ca sunteti buni.Oricum, mult succes in CL.
Ai vrea tu sa se spanzure gigi!Cat despre pariul tau cu tony ce sa spun,mare scofala!Mutra ta e la fel si cu par si fara:naspa!
gigi e plin de metafore dupa Korn
Dl. Muresan vorbeste ca de obicei, fara sa gandeasca. Anume care unguri au castigat titlul? Ca nu au decat unul in echipa, cel numit Panin(daca si ala e ungur). Jiji e jigodie, dar d-ta, doctorul, ai spus mai multe tampenii decat ala, iar Paszkani e chiar penibil. Oricum, nu sub Jiji, din toate punctele de vedere. Totodata se cuvine sa vedem noua formula a cooperativei: Paszkani, Iancu(Poli), Porumboiu. Care mai de care mai smacher si mai nesimtit... si mai departe de fotbal.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.