Alte știri din fotbal
Nuno Campos, blocat de propriul fotbalist: „Am fost informat că este jucătorul lui Dinamo”
0
Florin Maxim, după Corvinul - Dinamo: „Am râs cu băieții. Asta ne-am dorit, asta avem!”
0
De ce simte Raul Opruț că este „un campionat mult mai interesant decât anul trecut”
0
Cătălin Cîrjan a apărut la interviu ca după un eșec
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Nu, zau, Muresene, chiar nu te simti deloc cu musca pe caciula ? Ori n-ai de lucru la CFR ca te-ai facut avocatul Stelei ? Da de cate goluri incorecte a beneficiat CFR-ul nu ne spui nimic ?
@ucjn , dom´n profesor , cum se scrie :sä-i dau la mu!cä mämici tale......?
CASTIGA PANA LA 100$ PE LUNA STAND IN FATA CALCULATORULUI NU MAI MULT DE 10 MIN TRIMITETIMI UN MAIL LA [email protected] cu textul "vreau sa particip" pt a va trimite acceptul siteului
CASTIGA PANA LA 100$ PE LUNA STAND IN FATA CALCULATORULUI NU MAI MULT DE 10 MIN TRIMITETIMI UN MAIL LA [email protected] cu textul "vreau sa particip" pt a va trimite acceptul siteului
@ucjn , dom´n profesor , cum se scrie :sä-i dau la mu!e mämici tale......?
@benny_hill Daca te uiti la declaratiile din ultimele luni,nici JJ, nici altcineva de la Steaua nu a mai atacat CFR-ul. Cel putin la nivelul conducerii cele doua echipe nu au probleme.
inca o palma data Stelei de catre CFR !!!...Steaua n-ar fi declarat NICIODATA asa cea !!!!...fair play CFR si RESPECT !...singura echipa care a sarit in apararea Stelei !
e suspect de fair play in arifmatii nu mai e plin de el a cam inceput sa-i fie frica de Steaua si o trateaza cu respect.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.