Alte știri din fotbal
Papp a răbufnit după ce a bifat meciul 300 în Liga 1: „Vă spun sincer, nu mă ascund!”
0
CS Dinamo, trupa lui Ionuț Chirilă, a obținut prima victorie a sezonului! Azi sunt programate 7 meciuri în Liga 2
23
Președintele Rapidului: „Incredibil! Un plus mare pentru noi”
0
Olimpiu Moruțan, decisiv în victoria Rapidului cu Petrolul: „Asta nu înseamnă că trebuie să fiu titular”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal a pornit ca din tun în cursa de apărare a titlului!
1
Haos în Germania: Südwest-Derby întrerupt, polițiștii au intrat pe teren pe cai!
1
Inter l-a prezentat oficial pe Curtis Jones: „A venit momentul pentru o nouă aventură”
0
Rezultat șocant în Cupa Germaniei » La pauză, Eintracht conducea cu 10-0! A urmat cea mai mare victorie din istoria clubului
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
17
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
frate nu ii vezi in sua la tv pt ca nu se duce nici un fraier de ziarist sa stea sa ii bage microfonu in gura si sa debiteze toate aberatiile. NU exista un ziar sau televiziune profesionista in Romania, din pacate asta se vede si in calitatea reportajelor si articolelor, iar aicea nu ma refer numa la GSP, toate publicatiile au uitat ca sunt a4a putere in stat si le intereseaza doar traficu pe site sau audienta sau cat din tiraj vand. Crede cineva de aicea ca am auzi toate tampeniile lu Oieru ala parvenit sau lu Grasu asta fara putin respect daca n-ar sta calare tolo si polo and company... Hai sa ne gandim putin
Are dreptate Dragomir ce legatura au declaratiile lui Becali cu echipa,cu fotbalul el vorbeste de imbracaminte de tarani de altele ce legatura au tote astea cu fotbalul?dar grasul de muresan intotdeauna a atacat echipa Steaua chiar si andone a atacat pe Becali dar in legatura cu fotbalul si logic de aici se deduce ca mai repede ar trebui depunctata chefere dacat Steaua.
este adevarat ca cineva trebuie sa inceapa, dar daca totusi te respecti ca om nu intri in jocurile lui becali. eu pirvesc emisiunile sportiv mai rar, dar de fiecare data sunt prezenti oameni care scriu despre sporturi, nu presedinti(aici unde stau). suporterii la fel:jigniri de felul "sudist prost", "moldovean sarac" sunt ale oamenilor mici. si eu sunt plecat, dar sincer singurul lucru adevarat legat de locuitorii anumitor zone este ca unii romani sunt mai rigizi si cu nasul pe sus, va las pe voi sa ghiciti......
sa stii adi ca avea dreptate cineva mai devreme ca toate mizeriile au pornit de la becali si borcea. ce zici ?
este incredibil ce vad. in america de nord nu prea vezi presedinti de club sau patroni aparand la tv cu asemnea declaratii, de fapt nu apr mai deloc, isi vad de treburile lor. nu prea vad nici suporteri care se jignesc in halul asta, ce sa mai vb de conationali. dar este civilizatia pe care o invocam, mai ales dinspre transilvania.
oricum rapidistii stau la pamda
Pai daca e sa ne luam dupa jigniri in aceasta situatie si chefere trebuie depunctata dupa cele ce a declarat falcosul andone de Becali si astfel de aici ar avea de castigat rapid.
MAI STELY DAR ALTE CUVINTE INAFARA DE PULA MAI STII ?
LIMBA ROMANA O STII DIN P/U/L/A/
AM VAZUT MAI STLY STAI LINISTIT DAR VAD CA ITI SARE MUSTARU DIN ORICE FII PUTIN MAI CIVILIZAT CA TU VEI AVEA DE CASTIGATPE MINE ORICUM NA MA MISCA FIGURILE TALE
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.