Alte știri din fotbal
Bogdan Andone și-a spus oful, după prima victorie în 4 luni: „Ne cam refuză toată lumea”
0
Dani Coman pregătește pedeapsa pentru Matos: „Nu mă interesează dacă și-a recunoscut sau nu fapta!”
0
Paul Papp ripostează: „Ia să vă spun ceva, te uiți la Haaland cu Saliba... Era prăpăd dacă nu câștigau!”
0
Antrenorul Ricardo Sousa: „Asta va însemna Petrolul în acest sezon!”
0
Știri din fotbal internațional
Unde a semnat Baba Alhassan, dat afară de Becali de la FCSB
0
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
"Am şi eu o vîrstă, nu mai pot lăsa foarte mult de la mine............" !!!! Comentariul tău... Mai Musat, dar noi cat sa mai lasam, sa va trecem cu vederea gafele si prestatiile mediocre de 5 ani incoace ?! Daca tu crezi ca un salariu de 4000 de euro plus bonusuri, e putin PENTRU TINE.... ai o parere exagerat de buna despre tine si asta e grav !
Muşat să vină cu bani de acasă dacă vrea să figureze pe postul unde la Dinamo AU JUCAT FOTBAL Deleanu, Klein - Dumnezeu să-l odihnească! - sau Selymes! Ete obrăznicia dracului, se crede şi ăsta fotbalist!!?
Daca si Musat pune conditii........
Aminteste-ti de Pandurii, care si-a burdusit lotul cu jucatorii de la desfiintata Curtea de Arges. Si printre ei s-au aflat Bacila, Chiriches, Radut si altii.
Ce sa-i faci? Foarte multa plebe e indragostita de genul de jucator Stratila: agitatie multa, fara creier si fara eficienta. Cu astfel de jucatori ai echipa de prima liga la Petrosani, dar nu poti face si performanta! Nu stiu de ce , Stratila imi aminteste mult de Denis Serban, doar ca ala era infinit mai tehnic, mai talentat. Pacat ca nu a avut si un neuron mai mult. Pe de alta parte, din pacate, nu stiu ce jucatori vom aputea aduce care sa fie peste Stratila!
Stratila e bun, sa ramana, va demonstra ca isi merita banii la urmatorul meci cu Steaua, cand va mai scoate pe cineva pe targa. :)
Parca spunea ca are oferte si nu vrea sa ramana...
AFARA musat !!!! AFARA
musat tu nu o sa joci nici la avantu prabusirea..... mai stim noi jucatori care nu ramaneau ei in orice conditii ca erau mari vedete si acum sunt dati disparuti
Asa era si ganea si acum freaca scaunele pe la cfr!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.