Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
ce v-am spus ca piata fotbalistilor din GRECIA este ieftina,dar Copos nu intelege ,uite ce fundas a luat CFR,Kontoes de la AEK,pai Copos nu vrea sa cumpere,vrea gratis?
meciul e la 20:30 ! doar meciurile nesemnificative, in care joaca cel mai probabil echipe din insulele feroe sau malta si care n-au nocturna se desfasoare la asemenea ore dupa-amiaza...
foarte periculosi myPA astia...eu zic sa nu ne prezentam la meci si sa pierdem doar cu 3-0 la masa verde,cinste acestui MARE CLUB din FINLANDA
Afirmatia e valabila si pentru Dinamo!"Marele derby de Romania" e inventia comunistilor,intreaba-i pe petrolisti,aradeni,timisoreni,pitesteni,etc.Si soarta a ajuns sa-si bata joc de voi!Ati ajuns neamuri(nas-fin),plus ca steaua a premiat dinamo cu 1 mil de euro sa bata CFR-ul.Asa rivalitate patetica?:))
Cati ani ai?Ai prins din vremurile dinainte de '89?Nu mai enumar neregularitatile stelei,mi-ar lua cateva ore.Nici eu n-am prins anii '50 sa stiu ce a fost cu exactitate,dar se stie ca primul titlu al stelei a fost luat dupa ce la sf. de tur a desfiintat echipa de pe locul 1,luandu-le jucatorii.Si asta cu "soarele pe piept" e stire noua( de cativa ani,nu se mai auzise de ea,banuiesc ca au inventat-o stelistii care se simteau cu "musca pe caciula".Dar chiar si asa,pune-ti mintea la contributie:comunismul s-a folosit de Rapid sa se faca cunoscut,pe cand steaua s-a folosit de comunism sa se faca cunoscuta.Mai mult,ei v-au infiintat!Asa ca nu mai fii imb3cil!
Nu o sa fie usor ...aia is in mijlocul sezonului , si iau greu gol/goluri ... Rapid e la inceput de sezon , daca joaca in Giulesti dupa masa pe la 16 17 o sa ii ajute mult pe rapidisti ... o sa fie lesinati finlandezii
esti prost, n-ai treaba cu fotbalul.
du-te ma de aici cu mypa ai tai, aia-s mediocri, ii bate rapid si cu ehcipa a 3-a,ce ai:)
ok, ok e ca voi, curatilor:)) eu am vorbit la subecit pana sa apara niste unii...sa divagheze dar in fine, sa ramanem la prezent, cel mai destept cedeaza! eu unul nu mai raspund la comenturile unor frustrati.
nu se stie daca o sa plece coman ! daca da, sunt ceva probleme desi am incredere in albut ! mi-a placut cand era la bistrita dar a ajuns si el intre timp la 31 de ani; oricum nu e rau; cat despre aparare, odata cu venirea lui marius constantin eu zic ca s-au lamurit o mare parte din probleme ! rui duarte si bozo deja si-au demonstrat valoarea si flancurile sunt asigurate; iar in centru marius cel mai probabil o sa faca cuplu cu oros, ceea ce nu e deloc rau ! asadar titularii sunt destul de buni ;) cat despre mypa, e posibil sa primim gol din cauza faptului ca lotul nu este omogen; in rest ei sunt niste finlandezi de 2 lei si nu-mi fac probleme in privinta calificarii...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.