Alte știri din fotbal
Kevin Ciubotaru a vorbit despre transferul la FCSB: „Trebuia vorbit după sărbători… acum nu mă interesează”
0
Mihai Stoica a lăudat un rival din lupta pentru play-off: „Când e în zi de grație, e greu cu el”
0
Bogdan Andone, după reușita în stil „Van Basten” a lui Bettaieb: „Nici nu l-am văzut”
0
Dorinel Munteanu a răbufnit după al doilea eșec consecutiv: „Nu știu ce e în capul unora”
0
Știri din fotbal internațional
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Atacantul lui Sporting a rămas mască după accidentarea teribilă suferită de Antoine Baroan: „M-a lăsat devastat”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi înalți oficiali implicați într-o relație extraconjugală au demisionat ...
Libertatea
Omul evita sa mearga acolo unde nu simte ca la un moment dat va avea libertate totala . Asa si cu Vama la noi numai ca eu sper ca din campionatul viitor sa nu uite ca toata suflarea rapidista a fost alaturi de el in cel mai cumplit moment al vietii lui . Pana atunci omul va mai fi controlat de Moraru dar e mult pana patronul prinde incredere in el exact cum au facut si Copos si Niculae . Sper ca Moraru sa-l''controleze'' ca asa este un manager exceptional !!!
petrolul plateste mai bine decat saracia de neakoytza. si n'a mers rau cu strambu, practic el a inceput reconstructia echipei, dupa ce multescu a salvat'o. stie el ce face. poate face din nou echipa cu walter . asta ar fi o lovitura de bazooka.:)
:))))))))))))))))))))))))))))))
A mai fost la Petrolul si sincer,mai de temut erau ploiestenii cu antrenorul Contra pe banca........
Dupa grupele UCL,inca un vis interzis............:))))))))))))) Scuze,nu m-am putut abtine......:D
In primavara cat va fi Rednic antrenor multi vor trebui sa se teama de Petrolul , dar cand va prinde cheag dsaca nu e tinut in frau vor pati acelasi lucru cand a mai antrenat Petrolul . De fapt asta a fost destinul omului pe la toate echipele pe la care a trecut !!!
asta, lucestii si andone is cei mai scumpi antrenori
..))))))))) o rotita ? toate rotitele sunt lipsa, arcurile sunt sarite de pe axe, sasiul e deformat, cutia de viteze e la blana, mecanismul biela manivela a distrus injectoarele, valvele si admisia, turbopropulsorul e copt ! necesita RK de urgenta, Capitane.) obiectul e la oferta, cu discount maxim pentru doritori, however..)
nu putea sa vina la noi, pacat, eu pe l-as fi vrut, cu Stanciu ar fi facut o super echipa dar deh
Eu nu prea cred. Asta e antrenor scump care are nevoie de vedete, de stabilitate financiara, ceea ce la Petrolul nu este cazul. Si, in plus, zicea ca va sta cuminte pina la vara, ca este bolnav.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.