Alte știri din fotbal
De ce a refuzat Lisav Eissat să vină la Dinamo: „Obiectivul meu este puțin diferit”
0
Bogdan Stancu remarcă trei jucători înaintea barajului Turcia - România: „Numele cele mai influente”
0
Dacă pierde barajul Turcia - România, selecționerul e 99,99% OUT!
0
Moment rar în Unirea Slobozia - Oțelul Galați! Arbitrul a avut nevoie de schimbare
0
Știri din fotbal internațional
„Ați fost căutat de Real Madrid?” » Răspunsul lui Jurgen Klopp
0
Cel mai nebun meci al weekendului: aveau 5-3 în minutul 90+5, dar ce a urmat este SF
0
Decizia lui Alexander-Arnold după ce Alvaro Arbeloa l-a trecut pe bancă » „I-a fost rușine pentru ce-a făcut!”
0
Fiul lui Maradona a făcut complimentul suprem pentru un jucător de la Napoli: „Tata a fost «Dumnezeu», el este «Iisus»”
1
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Scenariul negru privind Strâmtoarea Ormuz: „Dacă Rusia și China decid să ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Cristian Tudor Popescu se ia de „românii trumpiți” și dă vina pe Donald ...
Libertatea
:))))))))))))))))))))))))
Il injuram noi pe Mutu toata ziua, dar da-l naiba ca face cum face ca mereu se gaseste cu ocazii la poarta, sincer cred ca ar da 10-20 de goluri in Romania pe sezon cel putin la Steaua.
mutu?sorry,expiratii la dinamo .next
::))))))))))))))
pacat ca nu pot sa te scuip intre ochi!
el e un caine prost.si cainele moare de drum lung iar prostul de grija altuia ::)))se agita si el ca de aia e caine ::)))
lipseste
stai relaxat.....daca ai fi avut o minima inteligenta...ai fi realizat ca liposeste cate un "i"....poate pt ca aveam o problema de tastatura? esti funny....un analfabet im sugereaza sa invat sa scriu..... ps: daca iti spun ca-ti lipsesc cratimele, crezi ca te-am injurat de mama, nu?
mama cate calificari am ratat!!! parca am si uitat cae campionate am vazut la TV fara Romanika noastra!!! mutu este vinovat pentru ca si-a fwtut cariera si ca ar fi putut ajuta mai mult nationala. vinovati pt aceasta serie horror de campionate ratate sunt sefii fotbalului romanesc care nu au adus un antrenor strain (la salariile platite, gaseau un ff bun antrenor strain) si care au permis ca impresarii sa faca echipa!
tu invata sa scrii corect, apoi sa-mi dai replica;)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.