Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Henry a anunțat înlocuitorul lui Deschamps în direct: „Știm cu toții cine vine. Mult succes!”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Te bucuri cam devreme,prietene!Acum un an Rapidul era pe val,iar noi eram cu un picior in B!! Doamne fereste sa mai ajungem vreo data prin ligile inferioare!Comentariul tău...
Respect pentru Rapid, dar astazi sper sa batem. Va fi greu, dar avem motive intemeiate sa credem in victorie. Pronosticul meu : Rapid - Petrolul 1 - 3. Marcatori pt. noi : Bokila, Grozav sau Hamza, Marinescu. Asa sa fie. :)
batem cu 2-1 fza rapid !
36vlad, observ ca frustrarea ta nu are limite. "tigania din giulesti" este de departe cea mai organizata si mai fair-play galerie din Romania. nu mai spun ca galeria Rapidului are cantece cu versuri, nu ca cea a stelei care striga: "forza steaua forza steaua" si " dap dap dap dararap dap dap" , atat! in alta oridine de idei, tu cu siguranta pari a fi unul din acei suporteri care, o data cu rezultatele excelente ale stelei din ultima vreme, ti-ai adus aminte ca tii cu steaua, dar nu-i nimic, e la moda sa faci asta, esti in trend ;)
Sa continuam traditia sa bata rapid in unicul derby adevarat din romania FORZA RAPID
17 ani, spuneti? Pai Rapid n-a batut Steaua 18. Mai aveti pana sa doborati acest record Asa ca ... Tiganie ca-n Giulesti, nicaieri n-ai sa gasesti!
Ma lebadarule, stii tu cate victorii are Steaua in plus fata de voi? Vreo 17, cu una mai putin decat numarul anilor consecutivi in care n-ati cunoscut gustul victoriei in fata supercampioanei Romaniei. Tiganie ca-n Giulesti, nicaieri n-ai sa gasesti! Cika laka, hai rapidul, gustul ciorbei!
Greu , sanse minime . Petrolul are echipa peste noi in acest meci . Si orice sir se rupe odata si odata . Prefer sa se rupa acum , sirul victoriilor, decat alta data cand am avea nevoie de victorie mai mult decat acum .
Asa parea si Petrolul acum ceva vreme , nu mai era .... Dar uite ca urcusul si coborasul gloriei este permanent . Traieste acum clipa ca peste 10 ani poate versurile vor reflecta exact contrariul .... :)
Corect . Si eu cred ca 90 % meciul se termina egal .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.