Articol de Ovidiu Minea - Publicat vineri, 18 aprilie 2008 00:00
Antrenorul Ionuţ Popa a împlinit ieri 55 de ani şi şi-a sărbătorit ziua la Putna. “M-am trezit dimineaţă şi am plecat cu fiică-mea spre Putna. Am luat de acasă pită, clisă, ceapă şi pălincă să mănînc pe o pajişte, apoi m-am dus la Ştefan cel Mare”, a povestit tehnicianul. “Bine că am hands-free, altfel rămîneam fără permis la cîte mesaje de felicitare am primit. Mă mir, fiindcă lumea evită de obicei persoanele născute pe 17 aprilie, despre care am citit că e «ziua nebunilor». La 6:30 m-a trezit un sms de la directorul economic al clubului. M-a felicitat primul ca să nu-l mai întreb de restanţele pe care le are faţă de mine!”, a glumit Popa, care a primit din partea clubului un tort uriaş şi şampanie.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!