Alte știri din fotbal
FCSB și-a găsit atacant! Gigi Becali, pentru GSP: „L-am luat pentru 4 luni”
7
De ce nu a prins Tavi Popescu transferul în străinătate » Ilie Dumitrescu: „Asta trebuie să facă și el, și Pădurariu”
0
Popești Leordeni – CS Dinamo » Primul meci din turul 3 al Cupei României
1
„Nu înțeleg! Nu sunt de acord!” » Mihai Stoica, deranjat de ce a văzut la Sepsi - FCSB: „Hai să discută”
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona, o nouă ofertă pentru Rodri » Ce sumă au propus acum catalanii
0
Au apărut primele predicții pentru noul sezon în Serie A » Ce cotă are Interul lui Chivu să fie lider după 10 etape?
0
Mourinho a descoperit o rachetă la Real Madrid, titrează AS: „E de 7 luni la noi”
0
Paul Pogba a fost dat afară de la echipă! Care e motivul
0
Lifestyle
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
5
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Cum arată gazonul de pe Cluj Arena, după cele patru zile de Untold
5
Accident cu 5 morți în Dâmbovița. Un șofer de 20 de ani, fără permis, a ...
Libertatea
Tragedie cumplită în Dâmbovița: 5 morți după ce un tânăr fără permis a ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Reactorul 2 de la Cernavodă va fi oprit joi la ora 7, anunță directorul ...
Libertatea
bai nasule tu care ai distrus folbalu si care ai facut nu mai rau te iei de meme ?? pai meme a loat campionate a facut lucruri bune si la galatii si la steaua si la urzicenii . tu ai facut nu mai rau . numai te loa de el ca nu te compari
Aceleasi dispute aiurea "ba MM e mai rau!" "ba Mitica!" "ba Sandu!" etc. Hai sa scapam de ei pe rand, cum se poate. Daca se poate acum de MM, hai sa scapam de asta si vedem ce-o fi si cu ailalti cand le-o veni vremea.
Astia-s copii cu creierele imbacsite de propaganda actuala. Un minim exercitiu de logica i-ar conduce la concluzia ca din foarte multe puncte de vedere suntem mult sub realizarile de atunci. Fie ca vorbim de sport, de invatamant sau de diverse domenii din economie. Marea problema a lui MM o reprezinta faptul ca e un instigator. Pentru ca are probleme psihice, nu se poate stapani si recurge la diverse gesturi care instiga la violenta. Si asta e foarte grav, dincolo de celelalte declaratii stupide si arogante. Persona non-grata, clar!
Eu ma gandeam si la demisia ta a lui Mitica dar ma multumesc si cu MM asta ,o bazdaganie de om,el nu reprezinta Steaua el reprezinta buzunarul lui facut de pe urma echipei Steaua asta nu respecta pe nimeni ,nu avem nevoie de asa ceva ,ne face de ras,sa terminam odata cu toleranata asta acordata pt acesti oameni care nu fac alceva decat sa isi bat joc de ea,sunt atatia oameni saraci ..( nu are nicio treaba articolul c asta dar nu mai stiam ce sa zic sa fac postarea cat mai trista)
corect...daca se vor lua de mm atunci sandu si mitica isi fac rau singuri. Sunt zeci de declaratii ale lui sandu si mitica care sunt muuult mai deocheate decat ce a spus mm. Daca cei doi mafioti au voie sa vb cum vor despre ce vor fara sa fie sanctionati atunci comisiile sunt legate de maini si de picioare si nu pot face nimic fara ca si-o ia in freza la TAS.
Memelusha Gay Facebucista trebuie sa dispara DEFINITIV.
A vazut ca il contesta lumeaacum pe MM si s-a gandit sa profite. El crede ca daca il sanctioneaza pe MM nu o sa mai fie injurat el pe stadioane, incearca sa castigeincrederea suporterilor stelisti. Ce magar, mai bine sa se sanctioneze pe el pentru neregulile facute in cazul petrolu, craiova, timisoara si multe altele.
borcea e de o mie de ori mai rau decat mm...borcea nu e doar scandalagiu ci si blatist notoriu si ciorditor naravit.
Daca era COMUNISM,. idiotii ca mm nu existau in fotbalul romanesc. Vorbiti toti de comunism si habar nu aveti ce a fost societatea aia. Comunismul pentru Romania a fost prost intre 1984-1989. Atat! Dar in sport eram in elitele planetei !!! da, noi Romanii! Incredibil nu?
Da,MM Stoica este un nesimtit,de cine este straina notiunea de fair play.Ar fi timpul,ca odata si pentru totdeauna sa scapam de asemenea gunoaie din fotbal.Un increzut,unilateral,needucat si lipsit de bun simt..Afara din fotbal cu asemenea elemente.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.