Articol de GSP - Publicat duminica, 01 martie 2009 00:00
Omul de afaceri israelian Nati Meir a povestit despre numeroasele sale întîlniri cu Gigi Becali, spunînd că, prima oară, patronul Stelei l-a dus să-i arate oile.
"Am rămas prieten cu Gigi Becali. Dacă nu facem tranzacţia cu Steaua o să facem alte tranzacţie. Gigi e un om formidabil. Românii nu-l cunosc destul . Alţii îţi prezintă ce maşini au, ce case au, Gigi ne-a suit pe mine şi pe fiul meu în Maybach şi ne-a dus să ne arate oile. E important să nu uiţi de unde ai venit. Sper că el nu se supără", a povestit Nati Meir la OTV, la Fanatik Show.
Nati Meir şi Shon Mekyten tratează în aceste zile cumpărarea echipei Steaua de la Gigi Becali.
Omul de afaceri israelian Nati Meir a povestit despre numeroasele sale întîlniri cu Gigi Becali, spunînd că, prima oară, patronul Stelei l-a dus să-i arate oile.
"Am rămas prieten cu Gigi Becali. Dacă nu facem tranzacţia cu Steaua o să facem alte tranzacţie. Gigi e un om formidabil. Românii nu-l cunosc destul . Alţii îţi prezintă ce maşini au, ce case au, Gigi ne-a suit pe mine şi pe fiul meu în Maybach şi ne-a dus să ne arate oile. E important să nu uiţi de unde ai venit. Sper că el nu se supără", a povestit Nati Meir la OTV, la Fanatik Show.
Nati Meir şi Shon Mekyten tratează în aceste zile cumpărarea echipei Steaua de la Gigi Becali.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!