Comentarii (29)
mioriticul  •  21 August 2019, 21:32

Parca mai era pe aici un gigist cu acest nick. Te pomenești ca era el.

blahblahblah111  •  21 August 2019, 21:14
Postat de alexxxander pe 21 August 2019, 20:50

Cănd n-a dat penalty-ul cu CFR-ul in Ghencea, s-a revansat in Stefan cel Mare, in penultima etapa, Dinamo-Streaua 2-1 si tot CFR-ul a luat titlul!

vrei sa spui ca ala nu a fost penalty la bratu? Ai fumat ceva?

kordell  •  21 August 2019, 20:53
Postat de red77 pe 21 August 2019, 20:30

***

Viitorul Arsenie Boca !

alexxxander  •  21 August 2019, 20:50
Postat de blahblahblah111 pe 21 August 2019, 20:36

Tin minte cum acum cativa ani incerca gsp-ul din absolut toate puterile sa ne zica ca tudor este mare dinamovist. Era un articol in care era acuzat ca e chiar ultras si face deplasari cu galeria lui Dinamo. Uite cum iese mizeria si adevarul la suprafata. Se explica penalty-ul de la urziceni sau cel nedat cfr-ul in ghencea. Omul a fost peste 20 de ani omul lui gigi. Exact ca el : prefacut cu biserica.

Cănd n-a dat penalty-ul cu CFR-ul in Ghencea, s-a revansat in Stefan cel Mare, in penultima etapa, Dinamo-Streaua 2-1 si tot CFR-ul a luat titlul!

Florin Dobrin  •  21 August 2019, 20:50

Bai mare arbitru ads teo invatat doamne doamne.sati vinzi sufletu pt bani????

Florin Dobrin  •  21 August 2019, 20:46

Bai gigi lasal dracu de fotbal..ai facut bani faini vezi de alta bisnita ..te depeseste fotbau ai facut bine dar de cand esti propovaduitor si in fotbal iesyi catastrofa

cris4co  •  21 August 2019, 20:41

Pentru Tudor si Becali biserica nu e o religie...e o atmosfera...in lipsa ei nu pot supravietuii...dar cum traiesc ei...se vede de pe Luna...

blahblahblah111  •  21 August 2019, 20:36

Tin minte cum acum cativa ani incerca gsp-ul din absolut toate puterile sa ne zica ca tudor este mare dinamovist. Era un articol in care era acuzat ca e chiar ultras si face deplasari cu galeria lui Dinamo. Uite cum iese mizeria si adevarul la suprafata. Se explica penalty-ul de la urziceni sau cel nedat cfr-ul in ghencea. Omul a fost peste 20 de ani omul lui gigi. Exact ca el : prefacut cu biserica.

 •  21 August 2019, 20:34

Nebunul ăsta de Tudor mai lipsea de la FC FCSB. Ilfovenii ăștia sunt cei mai penibili din istoria fotbalului românesc. Antrenor cine vine, Mickey Mouse?

kordell  •  21 August 2019, 20:30
Postat de Manu Ion pe 21 August 2019, 20:26

Alta perla proasta marca ziarist gsp pt al scoate pe cioban pe prima pagina !!!! Sunteți penibili domnilor Ziariști gsp !!!! Ați coborât la cel mai josnic nivel .

Asa fotba asa presa sportiva .

  • 1
  • 2
  • 3