Alte știri din fotbal
Echipe de start la FCSB - CFR Cluj, derby-ul ultimei speranțe la play-off: două debuturi oficiale! Ultimele vești de la Arena Națională
3
Eugen Neagoe, despre demiterea de la Petrolul: „Noi să fim sănătoși!”
2
Ianis Zicu, după ce Farul a reușit prima victorie din acest an: „Am suferit enorm”
0
Dezvăluiri despre viața extrasportivă a lui Tavi Popescu » „Familia lui ne-a cerut să mergem să scoatem o domnișoară din apartament”
4
Știri din fotbal internațional
Juventus - Napoli, în etapa #22 din Serie A » Echipele de start + cote
0
Chelsea câștigă derby-ul londonez cu Palace și urcă în TOP 4 » Clasamentul din Premier League
0
Rizespor - Alanyaspor » Gol reușit de Mihăilă, Ianis Hagi a răspuns cu un assist
10
„The Romanian King” » Primit ca un superstar la noua echipă
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
6
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
da , daniel de asta sunt unde sunt=)))) de asta finala ucl e manch- cheal=)) de asta zenit i-a facut praf pe bayer cu 2 mijl defensivi=))) italia e varza!!!!au avut atatatea echipe si nici una nu a facut fatza
banel in aparare,atunci ne asteptam la un autogol de toata frumusetea.oricum dinamo nu sunt stapini sa dea gol singuri.bafta steaua
Ultimul comentariu: cineva a spus.. si bine a spus: "atacantii aduc bilete vandute si fundasii trofee". Toate echipele care vor performanta pleaca de la siguranta defensiva. In Italia se joaca des cu 2 mijlocasi la inchidere. De-aia sunt si unde sunt. E o tactica destul de buna, mai ales cand vrei sa tii scorul strans.
Lacatus va mai sta la Steaua, pana la ALEGERI. Din cauza asta, Gigi nu ii reproseaza nimic dar nici nu-l lauda Becali este o persoana care se exteriorizeaza foarte mult. Nu cred ca daca era multumit de Lacatus, nu-l ridica in slavi pana acum!!!!
1.lacatus nu e antrenor. 2.Nesu si Radoi ar trebui sa fie temperati pt. ca altfel vor scoate cel putin un penalti in favoarea lui Dinamo. 3.Tactica de aparare va fi falimentara la fal ca in meciul cu Boro al lui Oli. 4.Dinamo are aparare slaba si daca nu le dai de lucru vor da sigur gol, apoi se vor inchide si vor mai da un gol sau doua pe contraatac pt. ca asta stiu sa faca bine. 5.Steaua a dat Bani pe jucatori valorosi ca Dayro si Habibou care au confirmat desi nu au fost lasati sa joace.
a trecut un an si steaua ink nu stie sa atace, toate golurile sunt la intamplare sau din faze fixe, e incredibil ce se intampla, o sa ne macelareasca astia in ucl. eu nu vad nici o schema de joc la echipa asta
ne trebuie un adevarat antrenor ..pt k lacatush nu are fata d steaua...nu ii in stare sa faca un prim 11 competitiv....c sa faci domle cu neaga si banel sa fuuuu tiii tot meciu..!! sper k din vara sa vina dan petrescu la steaua !
@jokero Uita-te pe statistici, si Zenga spunea despre Dica asta. Alearga foarte mult. Doar ca e un lucru care nu se observa neaparat. Nu are viteza, dar pozitional se misca bine. Pepe d'asta e si titular, ca face pressing si ca se zbate. Mendoza se retrage.. dar la cat de important e acum, nu stiu cat conteaza el pe defensiva. E singurul care stie sa tina de minge fara sa o piarda. Dica o mai bubuie.
laca , baga-l pe dayro titular forta steaua
sa vedeti bataia a dreaq ce ne da dinamo... banel fundas... hai frate... neaga in atac in locul lui dayro.... e incredibil lacatus... sa ii joace in atac pe habibou si pe dayro... sa il tina pe banca pe neaga si pe dica... ce dreaq vrea sa ne arate lacatus q ce face akm la echipa ? k nu ii pasa de noi.... sa isi mai dea nicolita in seara asta un autogol... sa il dea dreaq afra jiji.... k dak tot il pun fundas.... sa dea si el un gol ~X(
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.