Alte știri din fotbal
Farul - Metaloglobus și Petrolul - Oțelul » Aflăm a doua echipă care merge la baraj
1
Hermannstadt - FCSB și Unirea Slobozia - UTA Arad » Aflăm ultima echipă retrogradată direct din Superliga
1
Temerile lui Alex Albu s-au adeverit! FCSB, formulă experimentală la Sibiu după acuzațiile ex-rapidistului: „Spuneau că ne retrogradează”
1
Surpriză de proporții! Pe cine a ales Gigi Becali antrenor la FCSB » „L-am pus acum o oră. A semnat băiatul pe 1 an”
13
Știri din fotbal internațional
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Cristi Chivu licitează pentru mijlocașul lui Liverpool » Suma cerută de englezi și schimbul propus lui Inter
0
Olivier Giroud, într-un nou rol la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
e trei clase peste Tatarusanu
ar fi un transfer excelent, felge este unul ,daca nu , cel mai bun portar din liga1
Locul vostru este in lanul de porumb.....cu toate ca ne lipsiti, au ramas doar 4 echipe la ca dam muihe, cainii, oilii, ciorile si ungurii. Lipsesc oltenii si fruncea tarii.
radem glumim dar eu m-am saturat de figurile lu' tataru
INTRATI AICI SI VOTATI PETITIA *JUSTITIE PENTRU CRAIOVA*NU UITATI SA VALIDATI VOTUL VA MULTUMESC IN NUMELE ISTORIEI STIINTEI!!!!!! ://www.petitieonline.ro/petitie/35959059
INTRATI AICI SI VOTATI PETITIA *JUSTITIE PENTRU CRAIOVA*NU UITATI SA VALIDATI VOTUL VA MULTUMESC IN NUMELE ISTORIEI STIINTEI!!!!!! ://www.petitieonline.ro/petitie/35959059 INTRATI AICI SI VOTATI PETITIA *JUSTITIE PENTRU CRAIOVA*NU UITATI SA VALIDATI VOTUL VA MULTUMESC IN NUMELE ISTORIEI STIINTEI!!!!!! ://www.petitieonline.ro/petitie/35959059 INTRATI AICI SI VOTATI PETITIA *JUSTITIE PENTRU CRAIOVA*NU UITATI SA VALIDATI VOTUL VA MULTUMESC IN NUMELE ISTORIEI STIINTEI!!!!!! ://www.petitieonline.ro/petitie/35959059
daca pleaca tatarusanu, ar fi cea mai buna solutie...
Ai dreptate , dar si voi sa scapati de Surdu ! : )))))))
balan este cel mai nesimtit dintre ei... exceptia fiind tatu, care este nevinovat, saracu'...
Doamne ajuta sa fie adevarat! De cand tot zic de Felgueiras ca e cel mai bun portar din Liga 1. 3 clase peste Tatarusanu, Beto, Coman, Balgradean etc... Imi pare rau de Tatarusanu, l-am aparat de multe ori, dar va fi intotdeauna un gafeur. Pana la meciul cu dinamu, credeam ca si-a mai revenit si a luat 2 goluri penibile, din 2 suturi basite si prost plasate. De golul de ieri cu CFM nici nu mai zic. . Daca Felgueiras nu ajunge la Steaua, imi mentin parerea: cine il ia face o afacere de exceptie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.