Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu a decis cine apără în Turcia - România » Cum va arăta echipa la Istanbul
0
Se simte diferența! » Cât costă plinul de benzină în Istanbul: „artificiul” prin care turcii limitează creșterea prețurilor
1
Aurelian Chițu, după ce a marcat din nou și a reușit o performanță rară: „Puteam să mai marcăm încă vreo două-trei goluri”
0
Umilit de Dorinel Munteanu, Marius Croitoru i-a pus gând rău lui Rădoi: „Ajungi de la nuntă și joci”
0
Știri din fotbal internațional
Reacția lui Mikel Arteta după ce visul „cvadruplei” s-a spulberat pentru Arsenal: „O dezamăgire..este foarte greu de acceptat”
0
Pep Guardiola, epuizat după triumful din Cupa Ligii Angliei: „Ne-au sufocat, o echipă aproape imbatabilă”
0
Starul lui Real Madrid a întârziat la antrenament, iar Alvaro Arbeloa l-a trecut pe bancă cu Atletico Madrid
0
Fiorentina - Inter » Gazdele au ratat o ocazie cu poarta goală
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
„Probabil că o să mor pe scenă” - Interviu cu cel mai tânăr solist și ...
Libertatea
Bai baiete si in al 12-lea ceas tot prost ai ramas. Daca ar ploua cu carnati in fotbalul romanesc se bateau patronii pe cluburi nu dispareau cliburile ca ciupercile.
E o suparare fantastica in redactie la moderare..... Tu nu vezi ce au ajuns sa modereze? Se intrec pe sine cand e vorba de articole despre idolul lor, daca spui ceva ce il deranjeaza pe 'domnul cenzor', imediat iei cartonas galben. Eu gata, m-am invata, o sa spun incontinuu ca Negoita e un baiat super, cel mai bun, cel mai corect si cel mai frumos investitor din fotbalul romanesc iar echipa lui e cea mai buna din univers. E singura sansa nu iti modereze comentariul pe acest articol..
Esti comic sau faci pantonime?
Nimeni nu aduce bani de acasa ...crezi ca becali aduce bani de acasa ???? ....becali castiga 40 si reinvesteste 10 sau 15 ( anual )
Eu cred ca s-au dus la usa lui talpan dupa pomana.
adica ciorbele!?:)
Voi presa si DNA ati spus ce am scris eu despre fratii Negoita sa inteleg ca ***.Ori DNA il acuza de incalcarea legi pe fratele lui Negoita degeaba.Hai sa fim seriosi ce Dumnezeu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
n-ai sa-i vezi pe-aici prea curand pe postacii care au ramas fara angajator, cica s-a format un lanţ uman in jurul hotelului rin si isi cer drepturile restante
Realitatea e ca a deschis negoita ochii si a realizat ca talpanistii sunt doar niste hateri prosti care in afara de a improsca cu venin nu stiu altceva. A realizat intr-un final asta si a luat decizia inteleapta sa-i lase in plata domnului pe haterii talpanisti. Cale batuta la csa talpanistilor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.