Alte știri din fotbal
Fără cenzură! Gigi Becali, declarații revoltătoare la adresa unui jucător al naționalei
0
Stupoare în direct » Gestul făcut de Burleanu după meciul de la Istanbul l-a contrariat: „Nu mai stai, frate”
0
Le-a „citit” viitorul » Trei titulari, OUT de la naționala României?!
0
MM Stoica l-a zdrobit pe jucătorul naționalei, după eșecul cu Turcia: „A făcut multe greșeli”
0
Știri din fotbal internațional
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Mbappe arată slăbiciunile Braziliei lui Ancelotti » Îngrijorare din cauza lui Raphinha
0
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
13
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Ce ti se pare curios ? Mai toti conducatorii fotbalului sunt infantili, ce zici si de Gigi, de Nicolae ?
Ia spune ma ,unde vezi meciul Rapid - Steaua ?
NEACOITZA, IN TUR,DINAMOGAY S-A APARAT CU STEAUA DE ZICI CA JUCA CU BARCELONA. A GRESIT TANASE(CARE ACUMA NU O SA MAI JOACE) AIUREA SI NE-ATI PRINS PE CONTRA ATAC. CA O ECHIPA DE 2 LEI,DOAR ALEA FAC ASA,SE APARA CA NISTE PI99ZDE SI DUPA INCEARCA CEVA PE CONTRATAC. EI UITE CA NU ATI CASTIGAT NIMICA. 3-1 LA FINAL,VICTORIE INCONTESTABILA. INCA 3 VICOTRII SI VA DEPASIM LA MECIURILE DIRECTE. AIA DA UMILINTA PE CAPUL VOSTRU,SINGURA VOASTRA BUCURIE AU FOST MECIURILE DIRECTE(INSIGNIFIANT),DAR SI AIA O SA O PIERDETI IN MAXIM 3 MECIURI. TOTUSI,CE RELEVANTA AU MECIURILE DIRECTE,SI UTA ARE MAI MULTE VICTORII IN MECIURILE DIRECTE CU STEAUA SI ACUMA ESTE IN LIGA 2.
Negoita,un complexat care umbla cu pantofi cu tocuri,ca e prea mic.....La propriu,dar si la figurat....
nelu se cearta cu chelu .care-i paguba?
sus pe Maybach in Ferentari
Domnilor moderatori, TREZIREA, dormiti in bocancii statului ?:)) VA rugam sa-i banati pe toti retardatii care injura ! Stiu ca nu vreti, pentru ca voua va ...pasa de sport, chiar prea mult ! :))))) Nu asa ca ..ce conteaza, TRAFIC sa fie !?
mai "NEACOITZA"....pai tu esti un limbric cu gura....cum sa ii fie frica razboinicului luminii de tine!?
URCĂ TU IN ȘTREANG MĂRLANE : )))))))
unde e nea gigi? gsp, nu va recunosc!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.