Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! A început „nebunia” în oraș. Primele informații și imagini de la reporterii GSP
18
Adrian Porumboiu, discurs virulent înainte de U Craiova – U Cluj: „O nesimțire!” + „El l-a delegat pe Bîrsan, nu Vassaras”
0
Marius Șumudică, atac frontal la adresa lui Costel Gâlcă: „Chiar suntem dobitoci? Toți suntem proști și tu ești deștept?”
2
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
0
Știri din fotbal internațional
Gundogan își așteaptă fostul coleg la Galatasaray: „Are numărul meu”
0
Inter - Verona » Echipa lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” + Vermeșan e rezervă la oaspeți
0
Calificarea în Champions League confirmă transferul de 44 de milioane de euro de la Manchester United
0
Legenda Japoniei are 39 de ani și va juca la Mondial » A izbucnit în lacrimi la aflarea veștii
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Stai calm si nu te baga unde nu te pricepi ! Echipa actuala a Craiovei a fost infiintata tocmai datorita lui Mititelu !!!! El este cel care le-a ”omorat” si pe fosta FCU in 2011 si pe actuala FCU in 2025. Lumea (cunoscatoare a fenomenului) s-a prins de mult de tacticile ordinare ale brutarului. Cand nu mai are bani, provoaca cate un scandal monstru, ba cu FRF, ba cu antrenori (vezi cazul Piturca), ba cu suporteri, ba cu Primaria etc... PS. si pt cultura ta precara, adevarata Stiinta nu mai exista din 1994. Iar tot ce avem acum in campionat (cu cateva exceptii unde n-au fost falimente), sunt echipe complet noi (putem sa le spunem si ”clone”, no prb), care si-au insusit marcile/siglele celor vechi. Asta-i realitatea, fie ca ne place, fie ca nu.
Sper sa bata CFR cu 3-0 sa le scoata rautatea din cap lui Mirel Radoi si Rotaru Mihai!FORZA CFR!
Sa veniti duminica pana in holul stadionului sa va dam si voua un trofeu de campioni. Macar asa…..
Vorbim de ce arati in public, tonul face muzica., simplu.
Ce ai bre? Alea erau de plastic lucios, să pună botu’ ăștia ca tine. Să nu-mi zici c-ai avut insomnii după ce l-ai văzut pe nea Nelu cu lingoaiele…. Fii serios bre ! Nea Nelu e sărac dudă! Nu-i ajunge lu’ Mihăiță nici la genunchi. Noi, așa în general suntem lipiți de săraci p’acilea - ne uităm cu invidie la ăștia ca voi….nu te supăra “fratemeleu”!
So, Rotaru nu vrea sa i facă pe plac /sa i faca jocurile lui Varga și e catalogat băiat rau, in viziunea ta?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai uitat cum se poza interlopul de Varga cu lingourile pe fata. Cum petrecea cu toti interlopii si camatarii din Cluj ? E fain, ca la Clooj, cu interlopi....
2 din cele 5 titluri cucerite de KFR, se datorează și Universității Craiova.
Voi pe unde sunteți?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.