Alte știri din fotbal
Unde a strălucit fotbalistul ofertat de Becali: „Cel mai bun din campionat”
0
Cristian Neguț și-a găsit echipă, după dezastrul de la Hermannstadt: „Avem un acord”
0
Banii în 24h sau excluderea din cupele europene!
1
Alertă în „Ștefan cel Mare”! Constructorul stadionului Dinamo cere milioane de euro în plus și acuză CNI: „Sunt greșeli de proiectare”
1
Știri din fotbal internațional
Liverpool a respins o nouă ofertă de la Inter pentru jucătorul dorit cu ardoare de Cristi Chivu
0
Au parcurs jumătate din ocolul Pământului! » Care este naționala cu cele mai lungi deplasări la actualul Mondial
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Campion mondial, dus la urgențe! » Medicii i-au găsit probleme grave fostului coleg al lui Cristiano Ronaldo
0
Lifestyle
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
2
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
din 2 in 2 ani insolventa la acest club , cu stergere de datorii, oare spune asta ceva la DNA??? Si ce masuri s-au luat???
Citat GSP: "EXCLUSIV VIDEO Campionii din umbră: fețele nevăzute care au făcut-o pe CFR campioană doi ani la rând: dosare, bani publici, teamă, discreție" https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/exclusiv-campionii-din-umbra-fetele-nevazute-care-au-facut-o-pe-cfr-campioana-doi-ani-la-rand-dosare-bani-publici-teama-discretie-567190.html
Nu conteaza pentru acesti nenorociti, sunt acoperiti de politicieni... Ce sa cauute astia in LIGA1????????
Randoom spune treaba asta de vreo 5 ani! Care dintre voi e mai caraghios?:)
Ce nu face el pt. un plic de pedigree.
Țiți Dumitriu și cei 2 oameni cu ochelari din preajma lui Varga sunt acei bodyguarzi? Și unde sunt tricourile cu Rapid? Nu mai visa la piscine și la o anumită doamnă.
*** a luat de la Statul Român 70.000.000 E. Bani din mâncarea copiilor amărâți din țara asta. Din banii oamenilor bolnavi din spitale. Să te bată Dumnezeu, nenorocitule! Să-ți de Dumnezeu în viață după sufletul *** pe care-l slujești!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa ai datorii de 60 de milioane de euro si sa spui ca nu te paste insolventa e doar gargara mincinoasa. Cluburile mai dare de mana de la noi abia ruleaza 10-15 milioane pe an, asa ca 60 de milioane e o suma cu care nici Becali n-ar indrazni sa o faca pe minus. Nu stiu daca apuca returul fara sa declare insolventa.
Citat GSP: "IMAGINI INCREDIBILE Medalie de campion pentru interlopi: capi periculoși au sărbătorit titlul câștigat de CFR împreună cu Vasile Dîncu și polițiști" https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/titlul-castigat-de-cfr-sarbatorit-impreuna-cu-interlopi-periculosi-vasile-dincu-si-politisti-567358.html
au zila *** vrarga,mereu s-a vorbit de insolventa. pai cum naiba sa se vorbeasca de insolventa cand doar acum cativa ani ati scapat de insolventa? acum se vorbeste de insolventa,nu mereu ci acum care inseamna aproximativ ultimi 2 ani de cand nu ati mai luat titlu. nu o sa mai luati titlu oricum niciodata in Romania. falimentul urmeaza pentru cfr,ati vrea voi insolventa,dar nu se poate,doar faliment.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.