Alte știri din fotbal
FCSB - Al Jazira, meci amical contra echipei lui Cosmin Olăroiu
0
Pleacă de la CFR Cluj?! » Fotbalistul e așteptat să revină doar pentru a fi vândut sau dat afară
0
Rapid - Kosice, al treilea amical al verii pentru giuleșteni » Debutant în echipa de start trimisă de Pancu
0
A închis ușa-n nas Stelei și semnează cu o contracandidată!
0
Știri din fotbal internațional
Gata, începe sezonul! ML Vitebsk - Craiova, debutul campioanei în preliminariile Champions League. Echipe probabile + unde se vede la TV
8
„Cazul Balogun” ajunge la un nou nivel! Belgia solicită oficial revizuirea regulamentului FIFA
0
Surpriză pe aeroportul din Rio de Janeiro » Câți jucători s-au întors după eliminarea din „optimile” Mondialului!
0
Dedicație pentru Craiova la debutul în preliminariile Ligii Campionilor: ce va apărea pe tricourile juveților
3
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
5
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
9
Amendă record de 1.000.000 de lei primită de Asociaţia fondată de Viorel ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
nistor cel mai mic creier de fotbalist ...sa bucurat ca Geoana la prezidentiale...:))))..prea multe figuri pe olteni si impresii de mari fotbalisti..
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CAMPIOANA POLITICULUI! PTIU!
***,palinca e mai tare ca zaibarul... Aseara s-a vazut cat valoreaza-de fapt-oltenii. Doar stiti sa dati din gura insa sunteti niste nulitati.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ati muncit si voi pt prima data cu adevarat sa luati un campionat..pt asta meritati felicitari, in seara asta ati fost mai buni..dar de partea cu culisele las-o moale...toata tara stie cine e *** cluj..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** ne conduc in fotbal *** lpf si frf.au facut tot posibilul sa ni se anuleze toate sansele sa beneficiem si noi de rezultate cu miza..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
asa e!exemplu cu botosani si fcsb.curat titlu!
Din cauza unor prosti ca tine ii injura toti pe olteni. Unde ai vazut tu ofsaid, habarnistule?! Ati ajuns in aceasta finala prin furturi ai coruptie.
Varga este un domn onorabil, prieten cu cine trebuie și care reprezintă oameni foarte foarte importanți.
Poate se reglementează și falimentul că ăștia de la CFR, iar fug cu banii. Mafie, spălare de bani și evaziune, dar nu avem specialiști. Așa că ne rad in față mafioții și noi ne uitam3ca proștii. Vin alegetile, dar 70% dintre ai noștrii sunt cum sunt, asa că nu vă faceți speranțe pentru că analfabetismul, hoția și prostia sunt la ele acasă în tarisoara noastră. În seara asta pariorii s-au umplut de bani cu sprijinul onorabililor oficiali de la federație și ligă. Trăiască Burleanu care nu a jucat fotbal nici în curtea scolii, dar a fost prieten cu șeful cel mare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.