Articol de GSP - Publicat joi, 28 februarie 2013 00:00 / Actualizat joi, 28 februarie 2013 19:18
Jucătorii dinamovişti nu şi-au primit banii în ultimele 3 luni, dar au primit promisiuni că vor ajunge cu banii la zi în două săptămîni.
Ionuţ Negoiţă este foarte aproape să preia pachetul majoritar de acţiuni ale clubului Dinamo şi astăzi a fost să discute cu fotbaliştii. I-a asigurat că vor primi bani în următoarele două săptămîni.
A povestit şi Dănciulescu la Fanatik Show de la DigiSport: "E clar că toţi îşi pun întrebări în privinţa banilor. Domnul Negoiţă a venit astăzi şi ne-a zis să mai aşteptăm două săptămîni şi vom lua toţi banii. În acest moment mai avem 70% pe noiembrie, plus decembrie şi ianuarie. Vom primi toţi aceşti bani în două săptămîni, aşa ne-a promis.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!