Alte știri din fotbal
Anunțul lui Gigi Becali despre revenirea lui Daniel Bîrligea: „E numărul unu”
0
După remiza albă cu Rapid, Leo Grozavu a găsit problema la Botoșani: „Avem o problemă mare”
0
Valeriu Iftime a făcut iureș în direct, după remiza cu Rapid: „O rușine mare ce a făcut”
0
Claudiu Petrila a explicat ratarea sezonului: „Așa m-a prins faza”
0
Știri din fotbal internațional
Remontada de senzație în Serie A! AC Milan era condusă cu 2-0 în minutul 17: ce a urmat
0
Ce scrie presa din Turcia despre Ianis Hagi, după derby-ul mediteranean din Super Lig
5
Arne Slot a reacționat după ce l-a exclus din lot pe Mohamed Salah: „Eu o văd altfel”
0
Ianis Hagi, integralist pentru Alanyaspor în campionatul Turciei: cum s-a descurcat
9
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Patru soldați ruși, condamnați la închisoare după ce au ucis un american ...
Adevărul
Ionel Ganea organizează un eveniment special în memoria fiului său » ...
GSP SPECIAL
Drumul construit în munți ca alternativă la DN1, cu „structură rutieră ...
Libertatea
"Cînd o echipă joacă 80 de minute în 10 şi 40 de minute în 9, nu m-aş grăbi să analizez jocul lui Dinamo", a spus Gigi Neţoiu la GSP TV." Jocul nu-l analiza, nea Gigi, dar poti da o parere despre ceea ce a dus la eliminarea a doi dinamovisti? Ca doar nu o fi toata vina din lume in curtea arbitrului...!
arbitri straini ca la returul cu timisoara prostituata lui iancu
Hai ca ati inceput bine. Tineti-o tot asa si toata Romania va fi in sarbatoare !!!... Ce frumos...
pai daca in ultimele 40 de minute ati jucat in 9, iar netoiu zice ca au jucat 80 de minute in 10, inseamna ca meciul a durat mai mult decat stim noi, 120 de minute, plus perioada in care au jucat in 11 ...:)) O alta explicatie poate fi, unul din tusieri sau din jucatorii adversi avand coada bagata in short ...:)) militienii astia sunt foarte abstracti, au invatat matematica numarand loviturile de baston in capul odraslelor viiitori ultrasi dinamovisti ...:))
=)))) ahaahaha :)) nu mai pot , omu asta chiar nu are nici 4 clase. Cica a pierdut si 4 puncte din 2 meciuri =))).
bai daca voi crederti ca arbitrii va fura nu le dati motive sa greseasca cum au fost intrarile de astazi si nu va mai eliminau.pana la urma dc a intrat grigore la distanta aia pe la spate?nu am sa inteleg niciodata
A avut un om in minus si cu Craiova sau un meci tine acum 120 de minute?
nu trebuia sa aduni jucatorii ci doar sa gandesti:).e mai greu,ce pot sa zic...mai ales atunci cand esti pornit ca critici lumea aiurea..Dinamo a fost furata de mumia aia de teo si gata!
beeei ia nu va mai luati de mine
mama, mama.. da ce prost mai e si netoiu asta.. 80 de minute in 10 si 40 de minute in 9 =)) asta e in stare sa se uite cate 3 4 ore la un meci.. poate poate intelege ceva..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.