Alte știri din fotbal
Steaua se întărește în defensivă » Fundașul maghiar a semnat până la finalul acestui sezon
0
Cere ca Bergodi să fie DEMIS după scenele reprobabile: „Asta face un club serios!”
1
Universitatea Craiova, material dedicat pe trei pagini în A Bola: „Cel mai portughez club din România”
0
Iuliu Mureșan a găsit și alți vinovați » Cine ar fi greșit la derby-ul CFR - U Cluj: „Stăteam în lojă, am văzut!”
0
Știri din fotbal internațional
Traficantul implicat în asasinarea fostului fotbalist Andres Escobar a fost omorât
1
Wolfsburg - Dortmund, decis de un gol venit în minutul 87! Clasamentul în Bundesliga
0
Rareș Burnete tocmai a înscris primul gol în fotbalul profesionist! Nota obținută de român
0
Mikel Arteta s-a declarat încântat de jucătorul lui Arsenal: „Asta face cu adevărat diferența”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
Întâmplările stranii de la originea stațiunii Semenic, perla Banatului ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Tinerii polițiști renunță la uniformă și se fac șoferi de TIR, din cauza ...
Libertatea
Bre Nea Jiji , nu ai spus tu ca nu te uiti la bani si ca o sa cumperi tot ce este mai bun din fotbalul mioritic? Gata , s-a dus șmecheria cu banii cand ai vazut pretul? Eu zic sa cumperi din liga a3a , 1000€ / luna,bonuri de masa & abonament pe transportul in comun.Scapi ieftin.
Gigi de dimineață până seara... Cam aici e nivelul
Nea Gigi daca nu-l iei pe Dragus esti degeaba tata, nu treci nici primul tur preliminar daca nu iei un atacant adevarat.
Stim deja povestea, se repeta an de an. Becali promite Ronaldo si Messi si pana la urma vin Rata cu Boboc.
becali..becali...blanuta o minge pe meci..? decite ori blanuta era surprins in offside..? 3-4 pe repriza..este inalt...nu puternic..nu suteaza de la distanta..doar la mingi pe tava..dueluri castigate? nu prea...ucluj numai are nevoie de jucatori inprumutati...are nevoie de jucatori stabili..
Dl Mititelu are dreptate,când la ușa e Real,Barca,Bayern ,ptr Blanuta nu poți sa te umilești,copilul este un jucător bun ,dar D-le Mititele sa nu ne amăgim cu milioanele ,mai ales că Dvs aveți antecedente vezi Costea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.