Articol de Ovidiu Minea - Publicat miercuri, 12 martie 2008 00:00
Fostul acţionar al Politehnicii Iaşi, Ioan Zapodeanu, l-a atacat pe preşedintele de onoare al clubului, primarul Iaşiului, Gheorghe Nichita. "Eu nu am avut nimic cu domnul Popa. Primarul mă înfileta împotriva antrenorului, pentru că nu avea curaj să spună lucrurilor pe nume şi încerca să-l schimbe pe la spate. Avea 3-4 oameni care mă urmăreau permanent ce fac cînd vin la stadion. Din cauza primarului am plecat şi cred că aşa vor face şi investitorii actuali", a explicat Zapodeanu.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!