Alte știri din fotbal
Juri Cisotti a semnat: „Ne-am întâlnit la o cafea”
0
Lovitură » Claudiu Niculescu semnează și va antrena în Superliga după 8 ani!
0
Mircea Lucescu urmează să fie externat din spital și intenționează să plece în străinătate » Detaliile de ultimă oră
5
Șocant: Hermannstadt, zero barat la două capitole-cheie cu Rapid » Grameni avea o șansă infimă de a înscrie
0
Știri din fotbal internațional
A venit și sancțiunea sportivă pentru Inter » Ce riscă echipa lui Cristi Chivu la următoarea abatere a fanilor!
0
Pep Guardiola, discurs manifest despre conflictele din lume: „Cum puteți apăra asta?”
0
Cristiano Ronaldo, dat dispărut pe stâlpii din Riad » Fanii iau în râs conflictul cu vedeta lui Al Nassr
0
Ianis Hagi, „dublă” în Cupa Turciei! Alanyaspor a urcat pe primul loc
9
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Dezertor rus, bătut și torturat după ce a refuzat să lupte pentru Putin, ...
Libertatea
si eu sunt suporter dinamovist la tv ,deoarece sunt din provincie, dar cei care ii numesti huligani au sustinut echipa si la greu de atatia ani ,mai ales ca tot greu a fost la dinamo si umilinta externa,cand au deschis si ei ochii si va simtiti in pericol ,gata sunt huligani......nesimtit poti sa fii martalogule
Domnule badea punetiva si in locul nostru ca suporter nu ganditi ca un investitor dumneavoastra vreti sa iesiti numai in castig noi vrem performanta Ultima bucurie care nea facuto dinamo noua suporterilor ca vou investitorilor va facut lati vandut pe torja si noi suporteri suntem investitori ca platim biletele abonamentele da nemultumirea se manifesta asa cum ati vazut la meciul cu rapid neam saturat sa va injuram nare nici un rezultat
Si noi ne-am saturat de pseudo patroni de club care se tin numai de matrapazlacuri si smenuri. De cand esti la Dinamo nea Nicule echipa asta a mers numai in jos si se pare ca o face ireversibil deoarece tu si cu cei doi gigolo ati furat practic acest brand !!! In ultimii 10 ani Dinamo a facut transferuri in jur de 60 milioane de euro,unde-s banii ??? In fiecare an se incaseaza bani de la televiziuni,sponsori , ceva maruntis pe bilete si din magazinul ala sinistru de la poarta,unde-s banii ??? Sper ca int-o zi sa fiti trasi la raspundere pentru toate hotiile !!!
Badea e singurul om din fotbal care nu a investit nimic in 13 ani dar care s-a umplut de bani de pe urma lui.Pana si Copos a bagat bani in fotbal pe cand securistul asta nenorocit doar a profitat de banii celorlalti din conducerea lui Dinamo.Sa plece in mm odata!
pe langa bla bla,bla,mai e nevoie sa bagi si cateva milioane pe an,mai badea,ca altfel,esti egalul meu,adica un simplu suporter!,cu o mica diferenta,eu nu-mi fac un nume si reclama pe spatele CLUBULUI DINAMO!
Prietene recunosc ca nu sunt de acord cu ce fac multi dintre baietii astia pe stadion dar partea proasta e ca tribunele sunt oglinda a ceea ce se intampla pe teren....adica circ...oferiti circ primiti circ...si din pacate liga 1 este anonima nu din cauza suporterilor ci din cauza "abilitatilor" manageriale a conducatorilor de cluburi de pe la noi...a apropos aici te incadrezi si dumneata domnule Badea...
D-l Badea nu e la curent cu situatia de la noi! Liga noastra ESTE ANONIMA!!!
Cel mai mare huligan e avortonul de badea!
In caz ca nu ai observat domnule Badea, Liga 1 este deja o competitie anonima. NU mai speriem pe nimeni, pe niciunde si asta in principal din cauza voastra a celor care conduceti cluburile. Din cauza voastra si a transferurilor de afara, a faptului ca umblati la arbitri, ca schimbati antrenorii o data la 4 etape.....de-asta e Liga 1 anonima. Nu veni sa ne spui dumneata ceva ce noi nu stim.
asta nu scuza faptul ca aruncam cu torte in teren.Au si ei vina lor,in primul rand sportiva,nu poti face performanta cand iti vinzi cei mai buni jucatori dar asta nu scuza cu nimic pe huliganii care arunca cu tot ce prind in mana pe teren,Tu ai putea sa te duci cu copilul la un asemenea meci?daca e scaunu murdar te escurci cu trusa dupa cum spuneai,dar cu derbedeii aia care n-au nici o treaba cu fotbalul nu poti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.