E greu de tot să admiți că ești luat ca antrenor numai la echipele care vor să retrogradeze. Doar cu tine sunt sigure de acest lucru.

VanBasten2000  •  27 Februarie 2024, 09:25

Se va vinde pe bani buni din a doua mamaliga.

tallpaiadului
tallpaiadului  •  27 Februarie 2024, 08:00

Mi se pare de noaptea mintii din partea lui Dica sa dea vina pe arbitraj dupa un meci in care el este principalul vinovat pentru pierderea cel putin a unui punct. Dica a pierdut meciul prin schimbarile facute, retragandu-si echipa desi vazuse ce se intamplase in primele minute cand echipa a inceput aparandu-se si ulterior cand echipa a inceput sa atace. Dica este un antrenor extrem de slab, la fel ca si Constantino de la FCU.

VanBasten2000  •  27 Februarie 2024, 01:57

Ii retrogradeaza Dica si pe astia.

imgb
imgb  •  27 Februarie 2024, 00:48

Dica, tu esti un proxenet al fotbalului !...Du-te Dica...du-te !....

Jeptar
Jeptar  •  27 Februarie 2024, 00:15

M-am uitat zece minute la meci. Băiatul ăla a fluierat niște faulturi ca la baschet. O mică atingere și gata. E rusinos!

legio.sud
legio.sud  •  26 Februarie 2024, 23:18

Dică nesimțitul , a văzut penalty în creierul lui , nici primul nu a fost , dumiter intră în portar , ăla respinsese mingea și a rămas pe loc ce vroia să se dea la o parte , au jucat de la egal la egal cu Craiova vreo 30 minute au avut și ocazii clare 2-3 dar trebuie să marchezi dacă vrei să câștigi plus că arbitrul i-a îngălbenit pe cei de la Craiova gratis tot să facă dică ceva dar …

Florin9999999
Florin9999999  •  26 Februarie 2024, 22:58

Dica a fost un jucator super decent, imi e drag de el ca a si jucat la CFR, dar pare ca meseria de antrenor nu e pentru el, in afara de calificarea cu fcsb in optimile europa league, a clacat cam peste tot pe unde a fost

zb59
zb59  •  26 Februarie 2024, 22:56

Dica, ai foost la meci, dar se pare ca ai probleme cu vederea. Daca nu cu bunul simt.