Alte știri din fotbal
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
5
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
1
Știri din fotbal internațional
Panduru și MM Stoica au rămas fără cuvinte: „Poate se urcă într-o navă spaţială” / „Pur și simplu pictează”
0
Franța - Irak » Furtuna pune în pericol startul meciului!
0
Rusescu știe ce echipă-surpriză poate opri granzii la Campionatul Mondial: „Nimeni nu vrea să joace cu ei”
0
Reporterul GSP, față în față cu Leo Messi, după ce argentinianul a devenit cel mai bun marcator din istorie la CM: „Din fericire, am putut trece peste asta”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
repet,exact in acest stil atacai Steaua de pe contul behiatoarea woody,acum cativa ani cand nici nu exista conflictul cu mapn. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI. dainuie pe vecie in liga 1.
merci
Aaa, chiar imi parea cunoscut stilul sau delirium tremens, e sclerozatul random... Eu am facut cont (forumer) pe gsp acum mai bine de 11-12-13 ani , nici nu mai stiu exact, dar asta mi s-a parut, de departe, cel mai prost invidid pe care l-am vazut pe aici. Pur si simplu, nu pricepe chestiuni simpliste, nu-l duce bostanu'. Mai degraba vorbesti cu un perete. Sunt curios daca are macar 10 meciuri vazute pe live la clona cu care tine, daca se tot agita atata in mediul virtual. Parca vad ca n-a vazut Templul niciodata pe viu. Astia se cred mari fani, iar ei sunt din cine stie ce sat din Moldova...
Guilty as charged! :-)))) Am făcut sport in baza Dinamo și am ales, contra cost, sa nu îmi irosesc 6 luni pt un stagiu militar care nu folosea nimănui la nimic dovada ca intre timp a fost și eliminat. :-)))) Însă asta mă face chiar și mai stelist! E pe undeva firesc ca atunci când faci sport la un club sa fii și suporter, sau dacă ai făcut stagiul militar și s-a mai întâmplat sa și participi la meciuri in Ghencea sa ai o “coarda sensibilă” pt Steaua, însă la mine nu a fost cazul, oriunde și oricând am ținut cu Steaua. Tu pe de alta parte ești un suporter de rezultat. Te-ai lepădat de Steaua și susții FC fcsb pt ca sunt in L1. Dacă vor fi retrogradați sau ne-a jjijji își muta echipa la Clinceni te vei lepăda și de ei. Ești un fcsbist tipic, după chipul și asemănarea stăpânului pt care legea e facultativa: se respecta doar dacă te avantajează, atunci Justiția e corecta altfel e desigur corupta. :-))))
E placut sa vezi cata emulatie provoaca Steaua, in timp ce la chinezaria fc fcsb e rost doar de becalisme si anonimat. Sa ne amintim ca pana in pandemie, kitschul fc fcsb juca cu mai putin de o mie de insi pe national arena, o rusine istorica sa nu aduni o masa decenta de oameni pe cel mai mare stadion al tarii. Suportul clonei se limiteaza la cativa trepadusi virtuali, argati becalioti, rebuturi sociale si dusmani declarati ai bunului simt.
savage_patrol,clevermachine,kentfarafiltru :))) samd.
Viorele, baga la bostanu' ala cu termen de expirare depasit: nu citesc ce scrii. Ramai un securist sadea, chiar si in democratie. De ce inca existi? Streangul e mereu o optiune, sa stii.
... Iar tu profiți la maximum de "scăparea" asta legislativă. Încet, încet, ne ajuți să ne facem o imagine clara despre tine. Pentru cititorii care au ratat dezvăluirile tale anterioare, precizez ca ne-ai informat că te-ai folosit de bani și relatii pentru a scăpa de stagiul militar si că ai fost legitimat la Dinamo. Probabil ești vreun fiu de securist, lucru care ar explica cele două episoade. Cam așa arată "suporterii" cazarmei CSA: dinamoviști vopsiți, amorali și violenți in limbaj.
A mai apărut un camarad de arme care nu spune nimic, nu comunica nimic, nu are idei, argumente, dar, conform ordinului de zi pe unitate, apăra cuceririle revolutionare ale intregului popor și rolul armatei in sport și in apărarea avuției naționale a proletariatului de capitalismul salbatic. Jenant’
Fecesebistii continua sa-si etaleze cu mandrie imbecila necunoasterea si nepriceperea pe acest site. Asa se va intampla inclusiv dupa relocarea la chiajna, sau clinceni, cand, intr-un acces de impertinenta si prostie crasa vor clama pe acest site ca tot ei sunt Steaua. Cata impostura pe acesti clonati saraci cu duhul...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.