Alte știri din fotbal
Sărbătoare inedită după ce Sepsi a promovat în Superliga: „I-am chemat pe suporteri la artificii și «mititei»!” + „A fost prima oară când am luat calmante”
0
Csikszereda a încheiat campionatul cu o victorie în fața lui FC Botoșani
1
Ovidiu Burcă, după ce a bifat o nouă promovare: „Infernal, erau împietriți! Sepsi merită în elita fotbalului românesc”
0
Mircea Rednic a numit favorita la titlu: „L-ar lua pe merit! Ca antrenor, îmi dă o stare de siguranță”
0
Știri din fotbal internațional
Ianis Hagi, înfrângere cu echipa deja retrogradată din Turcia
0
Prima femeie-antrenor dintr-un campionat de top a încheiat aventura cu încă o victorie categorică
0
Gaziantep - Bașakșehir, meci dificil pentru Mirel Rădoi în Turcia: oaspeții s-au distanțat
2
Semenyo aduce Cupa Angliei pe Etihad » Manchester City o învinge pe Chelsea în finala de pe Wembley
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Ce este iBon, aplicația prin care românii pot primi recompense. ANAF o ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
esti naiv daca tu crezi ca din cauza fotbalistilor piata imobiliara este asa cum este. piata imobiliara din Romania este asa cum este din cauza ca este singura sursa sigura de a face profit.indiferent ce se intampla,imobilul se apreciaza in timp(evident daca cumperi in orasele mari din Romania),mai mult,din chirii iti poti scoate banii lejer in 10-15 ani.cum tot spuneau analistii financiari ca nu-s bune imobilele si sa investim la bursa si acum bursa este in cap si imobilele genereaza in continuare chirii bune,iar pretul imobileleor a crescut.cel mai simplu si sigur in Romania sunt investitile imobiliare.
a calificat echipa in grupe fara sa pairada niciun tur.cu danezii a jucat cu rezervele si de aia a pierdut. daca pierdea ambele meciuri cu 1-0 tot aia era.
Toți foștii fotbaliști au devenit mari afaceriști în imobiliare. Ăsta e unul din motive pentru care se vând și se cumpără toate prostiile de imobile.
E bine Nick, ramai analist, bagi si tu licenta aia Pro la vreun club ca e la mare cautare, iese si de acolo ceva, daca te intelegeai cu nea Gigi ramaneai antrenor in acte, asa putea fi cand Gigi antrenor cand Pintili, cand MM… Oricum, n ai cum sa te gandesti la retragerea din cariera de antrenor cand defapt nu prea ai antrenat vreodata undeva pe bune!
Lin, Dică bate in retragere.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dicanio,meseria asta ne e pentru oricine.Daca ai jucat fotbal la un nivel superior,asta nu îți garantează că vei fii și un bun antrenor.Îți trebuie înclinație pentru asta.La modul cum ai antrenat tu,o putea face oricine,poate și subsemnatul.Și dacă ai noroc de jucători mai bunicei și rezultate dai impresia unui antrenor capabil.Dar nu e așa.Nu trebuie sa te superi și,într-adevăr,mai bine te retragi decăt sa te faci de răs.Devii analist TV,că se poartă.Orice incapabil intr-un domeniu devine analist TV.Puțini sunt cei care au vocație și pentru această meserie dintre cei pe care-i vedem.Meme Stoica e unul dintre ei,Doamne ferește!
Sa nu uitam de Silkeborg! Mai rar reusita lui de antrenor! :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.