Alte știri din fotbal
Marius Șumudică, discurs dur în vestiarul lui CFR: „Le-am spus: «Care vreți să plecați, sunteți liberi»!”
0
Al doilea gol în FC Bacău - Steaua, epilogul rundei cu numărul 3 din Liga 2 » Toate rezultatele + clasamentul
8
Basarab Panduru, tranșant după victoria reușită de Dinamo cu Rapid: „Nu e rezultatul corect”
2
Îl taxează pe Pancu după eșecul cu Dinamo: „Ce antrenezi, aia joci!”
3
Știri din fotbal internațional
Leo Messi, penalty ratat, Inter Miami încheie într-un dezastru!
0
Debut pentru Lisav Eissat în Championship » Cum s-a descurcat internaționalul român
0
Doar 18 minute pentru Dennis Man și o ocazie uriașă în meciul lui PSV de aseară
0
Enzo Fernandez, huiduit de fanii lui Chelsea! » Ce se întâmplă cu transferul la City
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
1
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
O dronă, intrată în spațiul aerian dinspre Republica Moldova, a fost ...
Libertatea
Vacanță în Delta Dunării, pe ape la niveluri record. Guvernatorul Florin ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
„Cel mai periculos om” din Germania este pe cale să obțină un scor istoric ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
dică și meme, doi fcsbisti frustrați! Oricum cel mai fariseu și lipsisit de caracter este de departe meme!!!
Mult circ pt nimic. Ăsta e fotbalul românesc. Campioana tot în Conference League va ajunge. FC FCSB, prin acest MM, și clona CSU sunt campioni la făcut/întreținut această stare ***. Reveniți-vă băh! Nu mai scrieți tot ce debitează *** de MM și despre toate fitilele și șerpăriile sale. Scrieți despre muncă, despre faptul că dacă oferi fotbal sigur vei face și bani etc. Poate le intra în cap și jucătorilor tineri. Iar despre MM scrieți că trebuie să îl privească ca pe un prost, un bufon al fotbalului și nu ca pe un mentor.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
dica fi destep nu comenta despre FCSB, DIN RESPECT FATA DE TINE, AI PLECAT /TE-AU DAT AFARA LASA-I SA MOARA IN SUC PROPRIU! NU RASPUNDE LUI MM, CA EL NU ARE NICIO RESPONSABILITATE ACOLO ,EL SA IA DE TOATA LUMEA ,DACA AR FACE CE AR TREBII SA FACA, AR FI CAMPION CU FCSB, DAR ATAT STIE ATAT FACE!
Sunt ultimul om care sa ii ia apararea lui Meme, il detest pe individ, dar lasand antipatiile deoparte, Dica imi face impresia unui *** desavarsit, i se vede in privirea aia blank***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Individului ii lispeste total simtul penibilului!
Hai, măi Dică, ți-ai găsit și tu cu cine să vorbești despre fotbal...
Din poveștile fraților Grimm!!
Mănâncă și el, săracul, o pâine pe unde apucă...
NUCLEARA: A fost găsit omul care a dopat-o pe Simona Halep! Avocații româncei și-au pregătit apărarea pentru proces.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.