Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
@oviola Prietene daca esti banatzaran prost... stai in banca ta comentariul meu a fost complet Anti-Steaua-Comunista.
Audienta a fost mult mai mica pentru ca a-ti dat meciul pe digisport. Normal ca cea mai mare audienta o are un meci care e pe un canal prins de toti romanii, de pretutindeni.
BALANEL TIGGAN BORAT... PE TEREN SUNTETI 0.. IAR IN AFARA TERENULUI INTRADEVAR VA'TI FACUT ECHIPA CEA MAI BUNA DE GOLANI SI BAGABONTI IN CONDUCERE... A REINVIAT STEAUA COMUNISTA!
@denethor Se vede că eşti unul din ungurii idioţi. Marş în M M de bozgor spurcat... în Mongolia!!!
Si noi de ce n-am aflat ca v-ati facut echipa?!? Ca nu aratati nimic in plus fata de sezonul trecut. Dimpotriva!
mars in m m de cioara borata
capitanu cioara a vorbit
nu inteleg de ce-l tin astia pe MINCINOSUL si INSTIGATORUL asta de udrea la GSP !!!???...udrea asta e un bolnav de cap care ar trebui tratat la Balaceanca !!!...daca se mai poate trata ceva la el... produce numai SILA !!!...asta ce viseaza sau halucineaza ne scrie noua aici!!!...discutii imaginare , oameni fictivi "anturaje" ..."surse apropiate"..."colaboratori" si "oameni din staff" fara de identitate...cat va mai scrie udrea in GSP eu nu mai cumpar GSP`u
buna gluma aia cu audientele ....DIGI ARE ACOPERIRE 35% IAR ANTENA 1 CAM 90% SI TOTUSI SI IN ACESTE CONDITII DE NETA INFERIORITATE DIFERENTA DE AUDINETA E DE 1% VA DATI SEAMA DACA ERA INVERS .ERA ZDROBITOR ....AUDIENTA FACUTA DE ANTENA IN COMPARATIE CU DIGI E PRACTIC O INFRANGERE
Ce paralela faceti cu audienta. Pai A1 prinde toata lumea desi nu prea se uita nimeni la ei iar Digi sport doar abonatii rds/rcs.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.