Alte știri din fotbal
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
0
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
11
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
4
Știri din fotbal internațional
Scene incredibile în Belgia - Senegal » Coechipierii au sărit la bătaie
0
Yamal și-a „amenințat” un coleg de la naționala Spaniei: „O să-l mănânc de viu!”
0
Enes Sipovic, mesaj din Sarajevo înainte de SUA - Bosnia: „Toată țara e gata de o noapte memorabilă” + Verdict viral despre Lukic și ce afacere de lux și-a deschis
0
Revine în Superliga? Alex Mățan tocmai a rămas liber de contract: „A fost o onoare!”
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Radarele fixe au invadat România în 2026: unde sunt capcanele de pe drumul ...
Libertatea
se merge pe principiul cine tipa mai mult si mai tare are dreptate :))
asa a aparut si ciobanu` jiji ...
de care gen?
Ba ziceti-mi un film bun din 2013 Dar fara Fast and the fourious , ca nu am iq 14 Ceva de calitate gen Prisoners sau Trance
Bai fratilor nu mai faceti publicitate unor gunoie ca asta. Provoaca greata numai uitandu-te la el. O mizerie din toate punctele de vedere. Pe cine intereseaza ce spune nulitattea asta mizerabila de Steaua. Lasam toate mizeriile sa se exprime public si-i mai si facem publicitate
Oare s-a uitat in oglinda dl. Niculae inainte de a vorbi?
Hotii striga hotii! Nu e rusine lu' asta mah?
Intre noi fie vorba. Becali e la parnaie dar in tara asta sunt multi mai puscariabili ca el. Apoi, sa catologhezi singura echipa care ne reprezinta an de an in Europa (nu din joi in paste ca altii) si care, prin rezultatele ei, cand mai bune, cand mai rele, aduce MINIM un loc in plus pentru Romania in cupele europene drept "rusinea Europei" inseamna lipsa de bun simt. Te rog sa dai o lista de echipe cu bugete inferioare Stelei care au batut-o rusinos. Daca nu gasesti, atunci incearca sa cumperi de undeva oleaca de bun simt ca ai nevoie foarte mare!
hai sictir bai cretinoidule...ma faci sa te injur in ziua de Craciun, boule...!
ai taiat atatea uzine si au ajuns la fier vechi mai vbesti de hoti prostule...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.