Alte știri din fotbal
A rămas „interzis” când a văzut lotul lui Mircea Lucescu: „E groasă!” » Verdict crunt înainte de Turcia - România
1
A fost pe stadion la Dinamo - Craiova și le prevestește prăbușirea: „Eram ferm convins...”
6
Jucătorul trecut și pe la CSA Steaua a semnat cu CS Dinamo: „Bun venit!”
1
Convocat în premieră, Marius Coman dezvăluie: „Chiar îi spusesem soției că la 29 de ani ajung la națională!”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
O bătrână din Italia i-a lăsat 100.000 de euro badantei sale din Moldova, ...
Libertatea
Ce se întâmplă în corpul tău după 30 de zile fără alcool? Explicațiile unui ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Cărbune presupus rusesc livrat la Iași de traderul elvețian Vitol. Proces ...
Libertatea
ia uite ce de ipocriti pe aici, dar stelistii au uitat de cazul ,,VALIZA''? musamalizat de liga si dna. stelisti ar trebui sa fie ultimii care fac aluzie la ,,SAMPANIE'' !
Cum e ?, pechinezilor
Asta e! Marius Niculae are dreptate! Cu Borcea la "timona", se gresea in favoarea lui "dinamo"! Fara el, impotriva dinamovistilor, dar nu chiar mereu... "dinamo", CFR si Galati, au devenit CAMPIOANE MINICINOASE, ridicate in slavi de ARBITRII TALHARI, care si-au rotunjit conturile si averea, TRUCIND fara pic de rusine, rezultatele! Afara cu tilharii din fotbalul romanesc, fie ei arbitrii, "borcei!" sau "dragomir"& "sandu"!
...va pregatitzi de SHAMPANION MIAMI-LEAGUE
NESIMTZIREA ATINGE COTE MAXIME LA DINAMOOISHTI IN FIECARE AN... Shi cand era in tzara shi acum tot numai cu blaturi shi arbitraje trucate cashtigatzi ... Doar de aia cand scoatetzi capul in Europa sugetzi maciuk ...
retardatule cand inveti si tu sa scrii?
asyta e tare sunteti pe primul loc si nu vin suporterii si nu intelegi de ce?pai bre ne-a borcea pana si ei s-au prins ca locul 1 ala e minicnos
Pai de mai baieti , chemati-l inapoi pe POR CEA Cap de Bou , face o vizita pe la Jilava vreo 5 ani si dupa aia aveti arbitrajele asigurate , nu va mai pune nimeni bete in roate ca sa va pregatiti de Champions Ligue !!!
Nicolae , lasa-l pe mafiotul Porcea la Maiami , daca vine in tara va dormi la Rahova in patul lui Avram ,Penescu ,Gheorghe Constantin etc .etc.etc. nu iar strica un sejur de 29 zile la mititica , sigur iar scadea continutul de mercur din p..a.
in romania daca nu furi esti mancat.furat. tokat.....asta vrea sa zika marius...noi niu avem caracter sa ne luptam sportiv..doar pe la spate...revenitiva si veti avea fotbal..daca nu...mocirla.pa
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.