Alte știri din fotbal
România U17, victorie uriașă în fața Portugaliei » La un pas de calificarea la Campionatul European
0
Mulțumim, Mirel Rădoi! » Conturile clubului au „explodat”: sumă uriașă venită de la UEFA pentru parcursul european
0
Ultimele detalii despre starea medicală a „câinilor” » Ce se întâmplă cu Pușcaș și cu Karamoko
0
Ion Țiriac, acid după eșecul României cu Turcia: „Vă spun o treabă foarte simplă”
0
Știri din fotbal internațional
Kylian Mbappe, în pragul rezilierii contractului de 14 milioane de euro anual
0
Se anunță o lovitură fără precedent în Premier League » Scenariul care poate dinamita calculele pentru titlu!
0
Chivu pierde un jucător important la vară » Simone Inzaghi negociază deja cu fotbalistul lui Inter
0
Probleme pentru Arsenal » Încă un jucător indisponibil pentru Arteta
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
Cum se putea schimba soarta lui Gică Hagi: „L-am întrebat pe Ceaușescu, dar ...
GSP SPECIAL
Preț miei Paște 2026. Cât costă kilogramul de carne de miel în supermarket? ...
Libertatea
cand stanciu va prelua de la bourceanu altceva in afara executarii loviturilor libere steaua isi poate lua gandul de la titlu. aaaaaaa, faptul ca reghe schimba sistemul, nu inseamna ca stanciu va juca pe postul lui bourceanu.
*introduca
De cand tot zbier eu pe forumul asta ca bourceanu ar trebui sa joace impreuna cu stanciu iar iancu in fata celor 2 ca al2lea varf. A trebuit sa plece bourceanu sa se intample asta, dar e ok si cu pintilii. Acum sa il introduce pe Iancu nu pe marele keseru ca al 2lea varf.
Prostii....el intradevar are aceste calitati, dar nu si le poate etala daca il pui inchizator. E un experiment cel putin la fel de prost ca acela cu Chipciu fundas dreapta. Ei sunt jucatori ofensivi si trebuie sa joace in fata. Ii strici altfel. Reghe ar fi bine sa o lase mai moale cu experimentele lui ca nu iese nimic bun. E ca si cum l-ai pune pe Ronaldo fundas ca sa mai bagi un atacant pe pozitia lui obisnuita si apoi sa te astepti ca ambii sa marcheze multe goluri. E ridicol!
Corecta observatia lui Ilie Dumitrescu. Daca Stanciu ar avea o pregatire fizica fara cusur si deci o capacitate de efort superioara ar fi chiar mai potrivit decat Bourceanu. De ce ? Are o TEHNICA de posesie, de dribling, de dat pase, de sut pe poarta sau executari de corner superioare, chiar si o buna luciditate. Chiar mi se pare ca se simte mai in largul lui decat in spatele varfului sau pe banda unde....e aglomerare mare.
Trebuie jucat titular si Iancu la fel ! Astia impreuna cu Chipciu sunt viitorul !
A uitat toată lumea articolele turnate de GSP despre Nicuşor Stanciu acum un an, cum că ar fi fost o ţeapă marca MM Stoica şi că jucătorul are probleme serioase cu spatele?
Bravo Nicusor. Bafta! Hai la Dinamo :P
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.