Alte știri din fotbal
O nouă trădare în Cluj? » Fundașul CFR-ului, în vizorul lui U pentru un transfer cu cost zero
0
Vasile Mogoș, emoționat la ultimul meci pentru Universitatea Craiova: „Mă întorc în Italia. Mă las de fotbal dacă nu găsesc club”
0
Clubul din Polonia a anunțat că va juca la Rapid din vară: „Nu mai este fotbalistul nostru”
0
Gâlcă, acuzații fără precedent la adresa conducerii, după ultimul meci la Rapid: „Nu trebuie să te lege nimic personal de jucători”
0
Știri din fotbal internațional
Columbia a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Luis Diaz și James Rodriguez, printre staruri
0
Wayne Rooney a numit transferul sezonului în Premier League: „Exact ceea ce aveau nevoie”
0
Înainte să plece de la Napoli, Antonio Conte s-a contrat cu De Laurentiis în direct
0
Lovitură de teatru: Gennaro Gattuso semnează în Serie A
1
Lifestyle
Naomi Osaka a organizat la Paris o petrecere doar pentru tenismeni de culoare » Imagini din interior
8
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
9
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Există 151 sporuri în sistemul bugetar, eliminăm 87 dintre acestea, susține ...
Libertatea
Scenariul „Eugen Tomac premier” - O mișcare de compromis cu risc în ...
Adevărul
Antonio Colamonici, antrenorul de aur al României la Jocurile Olimpice, ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
Aveți extreme iuți , dar mijlocul cu Bourceanu omoară fazele. Uită-te atent când ajunge mingea la mijloc, vă tăiați. Centrări bune ptr. nimeni. N-aveți atacanți, Îți mai spun? O să zici că sunt invidios ptr. că sunteți pe locul întâi:))
asa este. chiar sunt surprins ca nu avem infirmeria plina. cat despre joc, este imbunatatit fata de cel din anii trecuti. combinam mai bine si mai in viteza. dar da, la finalizare stam cam slabut. Dar asta-i din cauza jucatorilor, nu a antrenorului. De la Dica nu am mai avut un numar 10 adevarat
E singurul lucru bun la Steaua, că reușește să revină. Că jocul e la fel ca cel din anii trecuți , dezvoltați până la 30 de m de poarta adversă. Cred că-i mâna ăluia cu pregătirea fizică, îți aduci aminte cum se accidentau ai voștri ? Stăteau mai mult pe la clinica din Rimini.
Lucrul care ma bucura cel mai mult e ca nu ne prabusim daca suntem condusi. Avem forta psihica si asta s-a vazut in meciul de ieri, in meciul cu astra si chiar si la stuttgart.
sunt sperante ! nu e rau ! asta mica oricum are talent cu caru' !
În altă ordine de idei ce se ține Halep la Șarapova, asta mică a noastră ajunge departe.
cunosti sentimentul ! e binesatisfactie maxima ! Atat doar, ca eu realizez ca mai e mult pana departe ! Desi, jocul stelei imi da sperante ! Dar mai e mult ! Sper sa o tinem tot asa !
Cum e pe locul întâi? Caustic, bag seama:))
unde-i avrama iancu,sa mai franga rangu' celor ce ardealul-l vor pustiu iata ca rasare,iancu din oricare e-n puterea fiecarui fiu !
pai deh, daca-i iancu pe statuie.........
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.