Articol de GSP - Publicat miercuri, 05 iunie 2013 00:00 / Actualizat miercuri, 05 iunie 2013 15:13
Rînd pe rînd jucătorii doriţi de conducătorii lui Dinamo în această vară refuză transferul la gruparea dinamovistă.
Acum, şi John Ibeh spune că nu a avut nici un contact cu clubul din "Ştefan cel Mare" şi că nu va îmbrăca tricoul alb-roşu. "Nu am avut nici o discuţie cu Dinamo. Prezenţa mea la Rin Hotel a fost pentru a mă întîlni cu un bun prieten care este cazat acolo", a zis atacantul de 27 de ani pentru Gazeta Sporturilor.
Ibeh, care-i liber de contract, are oferte din străinătate şi este presat şi de Pandurii să continue la Tîrgu Jiu.
1.200.000 de euro este cota lui Ibeh pe transfermarkt.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!