Alte știri din fotbal
FC Argeș - Sepsi, nou-promovata vine să producă deranj la Mioveni » Start de partidă!
0
Csikszereda - CFR Cluj 2-3 » Trei goluri pentru trei puncte! Vișiniii leagă victorii în premieră în noul sezon
2
Tatăl lui Iustin Doicaru, detalii din Turcia despre transferul atacantului la Rize: „Toți îl strigă «Hagi»” + Săgeți către Farul, Zicu și Stoican: „Făceam iureșul de pe lume!”
0
Rapidistul Omar El Sawy, dorit în Superliga: „Este una dintre opțiunile noastre”
0
Știri din fotbal internațional
Au șocat competiția la primul meci din istorie în Bundesliga!
0
Cristi Chivu pregătește o surpriză la meciul cu Cagliari » Ce jucător poate reveni ca titular la Inter după un an!
0
Chivu trimite un jucător la echipa pe care o va înfrunta duminică » Inter îl poate vinde cu o sumă dublă peste un an
0
Surpriză mare pe Anfield! Liverpool, chinuită și de Nottingham Forest în Premier League
2
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marile companii americane îi întorc spatele lui Trump înaintea alegerilor ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
si eu care credeam ca a impresionat prin valoare...
daruire si determinare are si bunica-mea...
in Romania erau 100 de jucatori la fel ca el.....de ce trebuia adus unu de 29 de ani din [portugalia cand se putea cauta unul la fel in romania de 20 de ani ?!?!?!?!?!??!??!? din cauza asta a juns nationala la nivelul la care e!!!
Daca e ca Banel cu diferenta ca o sa poata centra, o sa fie super mijlocas :))
Abia astept amicalele :X
Dar tehnic e ?
probabil ca cel care a scris articolul,nu a jucat in viata lui fotbal la un nivel acceptabil........orice jucator e senzational la primele antrenamente......isi aduce calitatile la potentialul maxim...si e extrem de serios.....cam asta face un fotbalist....el e obligat sa faca o impresie buna.....acum trebuie sa dea tot ce poate....nu in meciuri:D
@haxor, declari nul si fara interes acest ziar ? atunci de ce citesti articole cu Steaua, eu am vazut ca sunt si altele.De ce ai 723 de comentarii? esti lDl0T sau esti beat?
80% acest ziar e dedicat Stelei si patronului Gigi Becali si inca 10% familiei Becali, deci il declar nul si fara interes!
banel out
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.