Alte știri din fotbal
FCSB - Farul, pe Arcul de Triumf » Echipele de start: surprize imense la gazde
4
„Au comandat cel mai scump sicriu” » Dinamo răspunde după scandalul locului de veci al lui Constantin Covaciu: „Au vrut să le transferăm banii! Nu putem accepta așa ceva”
7
U Cluj - FC Botoșani, în etapa #3 a Superligii » GOL din penalty în minutul 50
3
„Să fiu doctorul fotbalului românesc?!” » A jucat în Champions League și îi atacă pe fotbaliștii de azi: „N-am văzut calitate!”
0
Lifestyle
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
7
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
3
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
3
Răsturnare spectaculoasă în cazul soților Cârpaci acuzați în Germania că au ...
Libertatea
Au cumpărat o casă în Sicilia cu doar 40.000 de euro, dar au descoperit ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Primul oraș din România care stinge iluminatul public după miezul nopții. ...
Libertatea
lamentări,dar ne trebuie 15.000 pe lună și apartament!
Semnalul ala de alarma trebuie sa-l auda el primul,pentru ca-i capitan,dupa care ceilalti.
Semnalul ala de alarma trebuie sa-l auda el primul,ca-i capitan,dupa care ceilalti.
Mai Nistore,unde or fi fost ocaziile alea "foarte multe si foarte mari"de care zici tu?Poate la poarta lui Dinamo,unde va vantura Alibec ca un taur furios niste bulendre!Ce fel de capitan esti tu, daca la mijlocul terenului-acolo unde ar trebui ca tu sa fii coordonator-Dinamo nu leaga doua pase si mai mult,alde Gomelt si Hanca dau si pase la adversari, punand-i pe contraatac si la urma,de vina e...apararea?!
Da Nistore trebuie schimbat ceva si asta repede ! Acel ceva e Bratu si vedetele gen Popovici , Gomelt, Axente , Katsikas sau Dudelange ala sau cum il cheama ( poate il cheama masa acasa )! Dute Bratule si lasa un antrenor in locul tau ca tu numai asa ceva nu esti !
Iar si a revenit Dimano.... :)))
BRATULE , NICI CA FOTBALIST TU NU AI DEMONSTRAT MARE PERFORMARTA - DOAR LA DIGI SPORT ERAI UN *** PLATIT SA COMENTEZI UNELE MECIURI DIN CAMPIONATUL DEZASTROS SI UNDE GASEAI LACUNE IN UNELE FAZE , TU MARE SPECIALIST GASEAI REZOLVARI VERBALE . PE TEREN ERAI AERIAN.,..,.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CAND NU AI JUCATORI - NU ESTI CAPABIL SA GESTIONEZI CEEA CE DETII . RENUNTI - - VALABIL SI PENTRU ,INVESTITOR CAT SI PENTRU ANTRENOR , VREI IN CIVUL TAU UN OK DAR TU ESTI VARZA . CA ANTRENOR.
DOAR DINAMO CONTEAZA - AVEM GALERIE ,DAR NU AVEM ECHIPA . SI INVESTITOR . CU ASA INVESTITII -- ASA PERFORMANTA,. - B
Antrenorul,un agitat fara prea multa minte.....fotbalistica
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.