Alte știri din fotbal
Cele două finaliste care vor lupta pentru promovarea în Liga 2
0
România termină pe primul loc grupa la Europeanul de minifotbal » Demonstrație de forță contra Georgiei
3
Trei amicale tari pentru Rapid în cantonamentul din Austria: adversar de cupe europene
0
Șeful lui Dinamo îi lansează o invitație publică lui Giani Kiriță: „E binevenit!”
2
Știri din fotbal internațional
Căpitanul lui Arsenal a văzut imaginile de la final și laudă un adversar: „E un gentleman!”
0
Au! Chelsea n-a avut milă de Arsenal după finala Ligii Campionilor
0
Tensiuni la Paris, imediat după finala Ligii Campionilor » Mobilizare generală, mii de polițiști pe străzi
0
Arteta a explicat de ce l-a desemnat pe Gabriel printre executanții loviturilor de departajare
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ciprian Ciucu anunță „5-6 ani de șantiere în București” și cere ca RAR să ...
Libertatea
Răsturnare de situaţie în cazul copilului de 2 ani mort lângă un tobogan ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
FORZA STEAUA,MARE E INVIDIA si ma bucur,asta inseamna ca suntem cea mai titrata echipa romaneasca in europa si cea mai cunoscuta bineinteles cu cel mai bogat palmares european,de aceea e aceasta invidia toate echipele mari cu cupe europene in vitrina, au multi dusmani,cu cit mai multi dusmani,cu atit inseamna ca suntem mai tari si nu uitati avem cei mai multi suporteri si asta cred ca va doare enorm.umplem stadionele indiferent de forma in care suntem. FORZA STEAUA CAMPIONII.
blat nesimtit asta s-a vazut aseara la tv ...jiji e pe butoane iar...
Africanul asta cred ca si-a luat tot salariul pe un sezon aseara, la cum a jucat si mai ales la ce foame este in Africa (bine, nici la noi nu este prea roz)
nogo nu a gafat la golul doi al stelei, ce vorbiti? adversarul lui, Kapetanos, si-a dorit mai mult victoria!!!
da, tipu asta zice ca nu trebuia sa castigam, pe cand eu zic mai ca toata lumea, trebuia sa fie 3-1, nu 2-1
nogo, da bun baiat pacat de echipa
SURDU e regele pomanei !
numai un handilau ca Nogo debiteaza tampenii ca astea, ce naiba, eu te dadeam afara din lot, ca sa intinzi mana ca sal ajuti pe JIJI, nui cinstit! RUSINEEEEE!
Cred ca ai vazut alt meci.Steaua a jucat 3-4 meciuri in acest campionat,putin peste mediul din lliga,in rest a fost tras in fata,ba de arbitrii,ba de echipele care au stat capra.
Cred ca de aia a trecut Surdu pe langa el de cate ori a vrut. Toate golurile au fost luate pe greselile lui...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.