Alte știri din fotbal
Thomas Neubert mărturisește după 14 ani: „I-am zis lui Reghe: «E prea mult!»”
0
Martin Pascual îi seduce pe „câinii roșii”: „Avem deja ceva în comun”. Ce l-a impresionat deja la Dinamo
0
Transfer-surpriză: Alexi Pitu a semnat în Superliga și va juca în alb-roșu!
0
Pierdere uriașă: U Cluj rămâne fără Jovo Lukic! Câți bani aduce bosniacul în Superliga
3
Știri din fotbal internațional
Era să plece de la stadion cu învingătorii » Campionul Germaniei a greșit autocarul după eșecul cu Ecuador!
0
Cuvintele lui Zlatan Ibrahimovic despre senzația Mondialului: „O țară mică...”
0
Croația - Ghana și Panama - Anglia, meciurile decisive din grupa L de la Mondial » Pierdere grea pentru Tuchel
0
Ce am remarcat la BC Place, din Vancouver » Așa ar fi arătat Arena Națională dacă acoperișul de 20 de milioane de euro ar funcționa
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Ilie Bolojan i-a răspuns lui Nicușor Dan, care a acuzat PNL că a generat un ...
Libertatea
Cum lovește Ungaria indirect în România prin Moldova. Asul din mâneca ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
Lipsa totala de bun simt si cultura. Sunt total dezamagit de lipsa de reactie a GSP pentru acest gen de abuzuri la adresa celor care isi pierd timpul vizionand acest site. De la antipozi... sa va fie rusine!!!
toti frustatii din ghencea au motiv de comentariu acum ca voi astia din gsp nu sunteti fair-play si degeaba ziceti ca va pasa de fotbal, dar o dati in bara...din ce unghi ati facut poza lagolul 2 al rapidului?nu cumva trebuia sa fie pe linie ca sa va dati cu parerea, daca va uitati cu atentie pe linie,nu e vorba de off-side...dar nu stiu de ce nu comentati la fel de decisi ca ghionea trebuia eliminat in min 30?sau faza cu cotul in figura lui joao paulo nu ati vazut-o intentionat?
Daca Steaua marca intr-o asemenea situatie de offside din care ati marcat voi ce ati mai fi injurat maymutoilor,dar asa sunteti multumiti chiar si atunci cand castigati nemeritat,nu spun ca Steaua maerita sa castige dar voi la ora asta sunteti mult mai slabi decat Steaua,noi nu meritam sa mergem nici-unde in acest an ptr. ca nu jucam absolut nimic dar voi veti fi de rasul curcilor...la ce jucati acum nu aveti nici-o sansa sa ajungeti in grupe....
unde sunteti cacarezelor :)
ceausescu nu mai e nu mai e beleaua/ ca sa faca ordine sa castige steoaia
ceauseii retarzi cand ne mai bateti si voi in ghena aia comunista :)))
steaua cska marsh in mama rusia :)
offside doi metrii.
DACA SI TIMISOARA BATE PE DINAMO ATUNCI CELE MAI VECHI ECHIPE A BATUT PE RUSI COMUNISTI.SANTEM RAZBUNATI SI APROAPE BUCUROSI.DACA NICI DINAMO NAR FI MERS LA EUROPENE ATUNCI AR FI FOSST TOTUL PERFECT
si voi ...masurati linia la milimetru...va plangeti la orice fas. nu cautati decat scuze. nu sunt stelist nici dinamovist nici rapidist nici nimic, pt ca fotbalul romanesc mi se pare prea slab...prea scarbos...rapid a meritat victoria, iar campionatul il merita timisoara ..desi sincer nu cred ca va primi cele 6 pct inapoi pt ca e o decizie fifa :) aici nu sare nimeni calul.bravo rapid pt prestatia de azi...alta data nu se stie. la fel si pt steaua ...poate alta data
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.