Comentarii (73)
sooos1ck
sooos1ck  •  05 Aprilie 2021, 12:57
Postat de calugarul.pafnutie pe 05 Aprilie 2021, 12:12

Da, dar nota 9 e exagerata! N-a jucat in ch.league! *** Meciul a fost modest cat m-am uitat eu! Nimeni nu trebuia sa ia mai mult de 6. ***

E vorba de acest meci, nu de e vorba de calitate, cel mai bun jucator primeste cea mai mare nota, e ca la scoala, cel mai bun elev primeste nota 10, chiar daca la un liceu mai bun ar fi de nota 8!

sooos1ck
sooos1ck  •  05 Aprilie 2021, 12:52

Cand scoti un penalty, e ca si cum marchezi un gol, plus ca s-a intamplat la 0 - 0.

calugarul.pafnutie
calugarul.pafnutie  •  05 Aprilie 2021, 12:12
Postat de wuhan pe 05 Aprilie 2021, 11:46

Pigliacelli, Nistor, Vlădoiu, Vatajelu, Mateiu și Ivan cei mai buni de la Craiova! Vlad și poate Tanase cei mai buni de la fcsb ! Vlad omul meciului!

Postat de rosualbastru1947 pe 05 Aprilie 2021, 10:59

Pe Olaru l-a tavalit rudimentarul Mateiu pe unde l-a prins. Un rosu in prima repriza trebuia sa primeasca cu felicitari. Trebuia sa intre Sorin *** in locul lui.

Pai nu tipa MM pe la televiziuni ca fotbalul e sport de contact?! Mateiu e cel mai bun închizător din țara chiar dacă are scăpări rare! In meciul de aseară nu la lăsat pe *** sa miște! Tipic clubului infractor, *** și *** Popescu cădeau la cea mai mică atingere! ***

observator_federal
observator_federal  •  05 Aprilie 2021, 11:08

Olaru ăla se zvârcolește ”chinuit”, meci de meci, ai zice că adversarii îi rup picioarele de 4 ori pe repriză... De fapt, stilul de joc al acestui fotbalist care se apropie de 24 de ani este unul conflictual, provocator, dar măcar dă tot ce poate - ținând cont de constituția lui fizică slăbuță și de lipsa unor aptitudini care să-l impună în meciurile cu adversari tari.

observator_federal  •  05 Aprilie 2021, 11:02
Postat de rosualbastru1947 pe 05 Aprilie 2021, 10:53

In afara de Cicaldau si Vladoiu, Craiova a avut aproape tot lotul la dispozitie timp de 2 saptamani, pe cand FCSB a dat o gramada de jucatori la lot. Desi jucatorii de la FCSB au venit destul de obositi de la lot, prazarii nu au fost in stare sa bata. Echipa este limitata in exprimare si nu spun ca din minutul 75 nu au mai jucat nimic, li se terminase benzina. Au avut o ocazie sa castige dar nu au fost in stare.

Băi care a fost raportul la șuturi pe poartă? În afară de presing (mai ales când sunt ”injectați cu putere de muncă”), Fcsb nu dispune de alte mijloace de a-și crea ocazii de gol sau măcar ocazii de simulări prin careu... Chiar așa, ”v-a scos” Vlad ieri ...